Všetky inzeráty makléra: Ing. Milan Štefanec


Rozostavaný rodinný dom na predaj v Komárne  [včera]

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom Komárne - časť Hadovce. Predmetný prízemný rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 990 m2. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 292 m2. Z toho obytná plocha je 181 m2. K domu patrí tiež terasa o rozlohe 42 m2 a nadštandardne veľká garáž o rozlohe 39 m2 určená pre dve osobné autá. V dome nie sú zatiaľ urobené priečky, ale nosné steny – nový majiteľ má výhodu , že môže upraviť a prispôsobiť dispozíciu svojim predstavám. Navrhovaná dispozícia v zmysle priloženého pôdorysu : 5 izieb, z toho jedna veľká obývacia izba a jedna spálňa, 3 kúpeľne, šatník, predsieň, sklad, špajza a chodba. Pôdorys a návrhy sú k dispozícii. Stavebný materiál: tehly POROTHERM 30, v cene sú zahrnuté novo osadené plastové okná (trojsklo), nové hliníkové vchodové dvere a nová garážová brána tipu Hörmann, ako aj tepelná izolácia budovy (20 cm polystyrén). Plánované vykurovanie objektu – podlahové elektrické. Vodovodná, kanalizačná, elektrická prípojka, optika sú k dispozícii. Treba vidieť! V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na čísle: 0950 803 738 Cena: 210 000 EUR s DPH. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

210 000 €

210 000 €
Komárno

Skladový priestor na prenájom v Komárne  [pred 2 dňami]

Ponúkame na prenájom výnimočný skladový priestor v Komárne. Priestor o rozlohe 961 m2 sa nachádza v okrajovej časti Komárna na mieste s dobrým prístupom. Súčasťou skladu je tiež kuchynka, kancelária, 2 sociálne zariadenia, ako aj mužská a ženská prezliekareň a sprcha. Sklad je situovaný v novom areály, v intraviláne, okolo skladu sa nachádza manipulačná plocha o rozlohe vyše 1000 m2. Výška haly je 5,5 m, v strede haly je výška 6,2 m. Materiál: oceľová konštrukcia, steny sú zo sendvičových panelov - hrúbka 12 cm. Podlahu tvorí 25 cm hrubý pancierový betón s vysokou nosnosťou. Veľké vstupné brány (výška 4,5 m x šírka 3 m) umožňujú vjazd nákladným vozidlom - kamiónom. Vhodné aj pre vysokozdvižné vozíky. Halu je možné využívať na skladové a logistické účely, ako aj na výrobnú činnosť. Inžinierske siete: elektr. vedenie, voda, kanalizácia, optický kábel, poplašné zariadenie, požiarna signalizácia, možnosť napojenia na SBS. Sklad je k dispozícii od 01. januára 2024. Rezervujte si ho už teraz ! Ak hľadáte veľký, nový skladový priestor s dobrou dopravnou dostupnosťou neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 6400 EUR / mesiac + DPH + réžia (elektrická energia podľa spotreby) 3 mesačná kaucia.

6 400 €

6 400 €
Komárno

Výhodná investícia - polyfunkčná budova v centre Komárna  [pred 3 dňami]

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v centre Komárna spolu s vedľajšou budovou s komerčnými priestormi. Zastavaná plocha obidvoch nehnuteľností: 400 m2, rozloha spolu s dvorom a pozemkom : 1000 m2 Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke, priamo v historickom centre mesta Komárno. Dispozícia: Veľká polyfunkčná budova : pozostáva z prízemia, poschodia a veľkých podzemných pivničných priestorov (3 x 200 m2). Dispozícia: kancelárie a 6 bytov (2 - 3 izbové). Každý byt má vlastnú kúpeľňu s vaňou, resp. sprchou, kuchyňu a aj vlastné kúrenie a ohrev TÚV pomocou kotla. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha je sedlová – asfaltové škridle, na dvore je betónová zámková dlažba. Na poschodie sa vychádza schodmi vedúcimi na peknú pavlač. Budova s komerčnými priestormi: nachádza sa hneď vedľa polyfunkčnej budovy. Komerčné priestory s dobrým prístupom od ulice. Pozostáva z dvoch prepojených miestností, spojovacej chodby a sociálneho zariadenia. Strop je sadrokartónový so zabudovaným osvetlením. Vhodné ako kancelária, sídlo firmy, predajňa, kozmetický salón,... Pod budovou sú väčšie klenbové pivničné priestory – samostatných vchod, naposledy využívané ako bar s vyhovujúcim zázemím: dve miestnosti so sedením, 2 x sociálne zariadenia, kúrenie, murovaný barový pult. Nehnuteľnosti sú napojené na všetky inžinierske siete, vrátene plynu a kanalizácie. Ak hľadáte veľkú polyfunkčnú nehnuteľnosť v centre mesta so širokým komerčným potenciálom, možnosťami ubytovania a nájmu neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: 0950 803 738 Cena: 550 000 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

550 000 €

550 000 €
Komárno

Komerčný priestor v centre Komárna na prenájom  [pred týždňom]

Exkluzívne ponúkame na prenájom výnimočný komerčný priestor v historickom časti mesta Komárno. Ponúkaná nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 65 m2 sa nachádza na lukratívnom mieste na pešej zóne priamo v centre mesta, hneď vedľa námestia. Dispozícia: - väčší obchodný priestor s veľkým výkladom o rozlohe 50 m2 - zadný menší kancelársky priestor (kuchynka) o rozlohe 8 m2 - kúpeľňa so sociálnym zariadením a technickou miestnosťou o rozlohe 7 m2 Hlavná miestnosť s výkladom na ulicu je vystierkovaná a vymaľovaná, má pekný klenbový strop, podlahu tvorí keramická dlažba, Sociálna miestnosť a sanita boli vynovené, vykurovanie zabezpečuje nový plynový kotol Vymenené boli tiež radiátory, miestnosť má nové elektrické vedenie, internej je v cene nájmu! Výhodou sú široké možnosti využitia: predajňa, kaderníctvo, tetovacie štúdiu, kozmetický salón, kancelária,... Možnosť ponechania vonkajšej terasy. Treba vidieť! V prípade, ak by ste radi svoju prevádzku - obchod umiestnili na frekventované miesto, do väčšieho priestoru neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena nájomného: 350 €/mesiac + réžia.

350 €

350 €
Komárno

Na prenájom byt v Komárne v rodinnom dome  [pred týždňom]

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s 2 balkónmi v Komárne Byt sa nachádza na 1. poschodí rodinného domu v Komárne v časti Letecké pole Dispozícia bytu : zádverie, 3 izby, z toho jedna obývacia izba spojená s kuchyňou (americká kuchyňa), 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Byt prešiel kompletnou - detailnou rekonštrukciou: - v kúpeľni je keramická dlažba, v ostatných miestnostiach sú laminátové parkety. - pekná kuchynská linka, vstavané spotrebiče, elektr. varná doska, elektr. rúra, umývačka riadu - steny boli vystierkované, vymaľované, sadrokartónové stropy s bodovými svietidlami - kúpeľňa s vaňou, zabudované WC tipu Geberit, nová sanita - nove vchodové dvere, v byte boli tiež vymenené interiérové dvere, zárubne, nový nábytok aj spotrebiče - plastové okná s vnútornými žalúziami, nové radiátory, nové elektrické vedenie, k dispozícii je aj internet Vybavenie bytu: - v spálni manželská posteľ a skriňa, - v obývacej izbe je okrem kuchynskej linky so spotrebičmi a kuchynského stola so stoličkami aj rozkladací gauč a obývacia stena - v 3. izbe je šatníková skriňa Dobrý lokalita v rámci tzv. Leteckého poľa - dobrá dostupnosť do mesta aj na vlakovú a železničnú stanicu. K domu patrí aj samostatný dvor. Ak hľadáte 3 izbový byt s dvoma balkónmi na pokojnom mieste bez množstva susedov volajte na tel. číslo: 0950 803 738 Cena nájmu: 600 EUR mesačne spolu s réžiou. Dvojmesačná kaucia.

600 €

600 €
Komárno

Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový byt v Komárne  [pred týždňom]

Výnimočná ponuka -prerobený a zariadený 1 izbový byt na predaj v Komárne Výhodná lokalita, nízke režijné náklady!!! Stredová zóna, 1 poschodie! Byt o rozlohe 35 m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7. sídlisku na Hviezdnej ulici v Komárne. Pozostáva z chodbičky, samostatnej kuchyne, izby a kúpeľne prepojenej s toaletou. K bytu prislúcha aj pivnica a samostatná špajza. Byt prešiel kompletnou a precíznou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa so zabudovanou toaletou (Geberit) s novými obkladačkami, sprchovým kútom a práčkou - plávajúce podlahy, stierka, maľovka , sadrokartónový strop z bodovým osvetlením, nová kuchynská linka. - nové radiátory, plastové okná, nové rozvody vody a nové el. vedenie. - vymenené boli interiérové dvere a byt má tiež nové bezpečnostné vchodové dvere - plastové okná s vnútornými žalúziami, v kuchyni sú nové spotrebiče: zabudovaná chladnička, elektrická varná doska, elektrický sporák, bezdotykový digestor, zabudovaný smetný kôš. - v obývacej izbe je nový nábytok, gauč, konferenčný stolík, manželská posteľ s matracmi. Celé vybavenie bytu je zahrnuté v predajnej cene! Oblasť v ktorej sa byt nachádza má veľmi dobrú občiansku vybavenosťou -blízkosť škôlky, potravín, školy plavárne, polikliniky. Dobrá dostupnosť do centra mesta, ako aj na autobusovú a železničnú stanicu! Byt je bez ťarchy, vhodný aj ako investícia - na prenájom. Nízke režijné náklady vo výške 85 EUR/mesiac sú výhodou. V prípade záujmu vieme zabezpečiť prenájom zariadeného bytu. Cena: 67 990,- Eur. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku nehnuteľnosti nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

67 990 €

67 990 €
Komárno

Komerčný a obchodný objekt na predaj - Zlatná na Ostrove  [pred 2 týždňami]

Komerčný - obchodný objekt na predaj v Zlatnej na Ostrove Ponúkame na predaj obchodný objekt v obci Zlatná na Ostrove, 10 km od okresného mesta Komárno. Zastavaná plocha : 160 m2, úžitková plocha cca 140 m2. Celková rozloha aj s pozemkom je 880 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť dispozične pozostáva zo samotnej predajne, dvoch skladových priestorov, menšej kancelárie a sociálneho zariadenia. Predajňa je klimatizovaná, možno kúrenia aj plynovými kachlami. K objektu patrí aj skladový priestor - je zabezpečený alarmom. V zadnej časti budovy na nachádza brána k zadnému skladu a prístupová rampa. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha sedlová - škridla.K dispozícii je tiež optický internet. Možnosť využívania na komerčné účely, prípadne prispôsobiť na účely bývania. V prípade, ak máte záujem o zariadenú a zabehnutú predajňu s dobrým zázemím, resp. budovy s dobrou dostupnosťou a potenciálom neváhajte nás kontaktovať na tel.č.: 0950 803 738. Cena 85 000 €

85 000 €

85 000 €
Zlatná na Ostrove

Na predaj 3-izbový byt v Komárne  [pred 2 týždňami]

Výnimočná ponuka! Veľký 3-izbový byt s balkónom na predaj Hľadáte pre seba veľký 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkame vám na predaj byt o rozlohe 83 m2 na začiatku VII. sídliska v Komárne Stredová zóna, zateplená bytovka s výťahom, ideálne poschodie, dobrí susedia. Dispozícia: veľká predsieň, 3 veľké nepriechodné izby, väčšia kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta. K bytu patrí priestranný balkón ako aj jeden pivničný priestor Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou: - okná a balkónové dvere v byte boli vymenené za plastové - podlahu v dvoch izbách tvoria laminátové parkety, v kúpeľni a kuchyni je keramická dlažba. - murované jadro v stredovej zóne bytu (kúpeľňa a toaleta) Pokojná lokalita, stredová zóna, nízke režijné náklady. Správcom je SBD Komárno Oblasť s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: detské ihrisko, Billa, obchody, potraviny, zdravotné centrum, škola, škôlka. Blízkosť centra mesta je veľkou výhodou. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 94 900,-€ Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

94 900 €

94 900 €
Komárno

Rodinný dom na predaj v Komárne  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Komárne Dom o rozlohe 131 m2 sa nachádza na 6,5 árovom pozemku v tichej uličke v Komárne. Úžitková plocha 120 m2. Dispozícia rodinného domu : zádverie, 5 izieb (z jednej izby sa vychádza na záhradu), väčšia kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou, špajza. Dve miestnosti sú oddelené sadrokartónovou priečkou – možnosť úpravy dispozície. Vedľa rodinného domu sa nachádza murovaná garáž o rozlohe 28 m2 so súpisným číslom. Stavebný materiál rodinného domu: pálená tehla. Dom je po celkovej rekonštrukcii: - v časti domu sú nové hliníkové okná, časť okien je pôvodných (drevené okná). - vchodové dvere sú nové plastové, - podlahu tvoria laminátové parkety, v kúpeľni a v kuchyni keramická dlažba V roku 2014 bol dom zväčšený o prístavbu, strecha bola menená (strešná krytina Bramac), nové žľaby. V uvedenom roku bola zrekonštruovaná aj kúpeľňa. Inž. siete: mestská voda, el. vedenie, kanalizácia, plynové vedenie a optika vedie tesne pred pozemkom. Ohrev TÚV zabezpečuje elektrický bojler, kúrenie bolo zatiaľ riešené elektrickými konvertormi. Okolo domu je pekný pozemok – možnosť vytvorenia terasy, prístrešku. Chodník pri dome tvorí zámková dlažba. Pekný kovaný plot a bránka. K domu bol vypracovaný nový projekt a vizualizácia – v prípade záujmu vieme poskytnúť novému majiteľovi. V prípade ak Vás uvedená ponuka zaujala kontaktujte nás na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 179 900 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

179 900 €

179 900 €
Komárno

Výnimočná investícia - zabehnutá lekáreň na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Zaujímavá investícia: ponúkame na predaj jedinú lekáreň v obci Zlatná na Ostrove. Vo výhradnom poverení majiteľa ponúkame na predaj investične zaujímavý objekt so širokými možnosťami využitia. Možnosť odkúpenia objektu a využívania na komerčné účely alebo ponechanie doterajšej prevádzky s platiacim nájomníkom! Zabehnutá lekáreň - stála klientela, rýchla návratnosť investície sú výhodou oproti iným investíciám. Podlahová plocha ponúkaného objektu: 129 m2, rozloha spolu s pozemkom: 258 m2. Dispozícia objektu: zádverie, predajný priestor s pultom, kancelária s kuchynkou, 2. menšia kancelária, chodba, 2 skladové priestory, samostatná toaleta, technická miestnosť s kotlom a výlevkou. Budova bola účelne navrhnutá a postavená podľa požiadaviek a projektu majiteľa: Skolaudovaná bola v roku 2006 Stavebný materiál: Ytong, strecha sedlová: škridlová strešná krytina Rannila. Okná a vchodové dvere sú plastové, podlaha betónová s odolným PVC, v kúpeľni keramická dlažba. Pred budovou je zámková dlažba Inžinierske siete: obecná voda, plyn, el. vedenie, internet, vlastná žumpa, napojenie na alarm. Vykurovanie objektu a ohrev TÚV zabezpečuje kvalitný kotol značky Protherm napojený na termostat, bezbariérový vstup Vieme poskytnúť dokumentáciu k objektu ako aj aktuálny znalecký posudok. Objekt s dobrou dostupnosťou v obci Zlatná na Ostrove. Vhodné aj ako komerčný objekt (lekáreň, predajňa, kancelária). V objekte je v súčasnosti fungujúca zisková prevádzka! Cena: 80 000 € V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás kontaktujte na t. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

80 000 €

80 000 €
Zlatná na Ostrove