Všetky inzeráty makléra: Ing. Milan Štefanec


Garsónka v Komárne na predaj  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 20 m2  sa nachádza na ul. Komenského na 2. poschodí, - dispozícia : vstupná chodba izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, izba.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  - plastové okno v izbe, podlahu v izbe tvoria laminátové parkety.   Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, detské ihrisko, obchody.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

39 900 €

39 900 €
Komárno

Garsónka na predaj - Komárno  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 20 m2  sa nachádza na ul. Komenského na vrchnom poschodí zateplenej bytovky, - dispozícia : vstupná chodba, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  plastové okno v izbe Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, obchody, lekárske ordinácie a lekáreň.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.            

39 900 €

39 900 €
Komárno

Garsónka na predaj na V. sídlisku - Komárno  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 22 m2  sa nachádza na Vodnej ulici na V. sídlisku v Komárne v zateplenej bytovke.  - dispozícia : vstupná chodba, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  plastové okno v izbe, podlahu v izbe tvoria laminátové parkety Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, obchody, lekárske ordinácie a lekáreň.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.            

39 900 €

39 900 €
Komárno

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v centre mesta  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na prenájom  pekný 3 - izbový byt o rozlohe 67  m2 pri Anglickom parku a termálnom kúpalisku, ulica Vnútorná okružná.  Byt sa v súčasnosti prenajíma bez zariadenia, v prípade vážneho záujmu vie majiteľ po dohode s nájomníkom zabezpečiť do bytu potrebný nábytok.  Vhodné aj pre rodinu s deťmi, resp. pre nájomníkov s bezproblémovým dom. zvieraťom.  - Byt sa nachádza na druhom poschodí  tehlového bytového domu s výťahom - Dispozícia bytu: chodba, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta - Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v rámci ktorej boli osadené plastové okná s vonkajšími         vnútornými žalúziami - na pôvodných  drevených parketách sa nachádzajú  laminátové parkety, vymenené boli všetky radiátory, byt má novú maľovku,  - nové obkladačky v kúpeľni a kuchyni, novšia kuchynská linka, na chodbe je nová rolldorová skriňa - vybavenie bytu: chladnička, práčka, sporák, kuchynská linka, - k bytu patrí väčšia murovaná pivnica. V bytovke je výťah vedúci až do suterénu, menené rozvody, stupačky, nová strecha, možnosť napojenia na optický internet - výnimočná lokalita s množstvom zelene hneď pri historickom centre,  dobrí susedia - len pre slušných nájomníkov. Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: detský park, interaktívne detské ihrisko, kúpalisko, potraviny, blízkosť školy, škôlky, lekárska starostlivosť, reštauračné zariadenia. V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte  kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena: 550 EUR / mesiac  vrátane réžie 2 mesačná kaucia

550 €

550 €
Komárno

Veľký investičný pozemok na predaj - Svätý Peter, Briežky  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame  predaj veľký – investične zaujímavý pozemok. Celková rozloha je 27 446 m2, nachádza sa v katastrálnom území Svätý Peter – časť Briežky. Vzdialenosť od okresného Komárna je 8500 m.  Ľahký prístup od hlavnej cesty vedúcej z Komárna do Hurbanova. Tichá lokalita a dobrí susedia sú veľkou výhodou. V okolí je len zopár upravených rodinných domov - statkov, v blízkosti je tiež konská farma poskytujúca program pre rodiny s deťmi.   V prednej časti pozemku bude možnosť výstavby rodinných domov – veľká časť pozemku je súčasťou intravilánu!  Začaté zmeny týkajúce sa preklasifikovania pozemku sú v štádiu vybavovania a schvaľovania  – bližšie informácie poskytneme v RK.  Výhodou je spevnená cestná komunikácia, blízkosť železničnej stanice, ako aj široké možnosti využitia bez zahustenej zástavby. Možnosť napojenia na elektrickú sieť vedúcu pred pozemkom.  Na pozemky je už vypracovaná aj urbanistická štúdia na výstavbu rodinných domov. 1.Etapa - 8 pozemkov výmera od 666 m2 do 1450 m2 2.Etapa - 11 pozemkov, výmera od 860 m2 do 9085 m2 Majiteľ vie potrebné podklady v prípade záujmu poskytnúť potencionálnemu záujemcovi. Oblasť je vhodná aj na chovateľkú činnosť, agroturistiku alebo pestovateľskú činnosť. V prípade ak máte záujem o bližšie informácie týkajúce sa tejto výnimočnej investičnej príležitosti neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena: 150 000 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.  Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

150 000 €

150 000 €
Svätý Peter

Rodinný dom v obci Číčov na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Len u nás! Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Číčov.  Blízkosť termálneho kúpaliska Veľký Meder (11,8 km) , okresného mesta Komárno (31 km), a Dunajskej Stredy (32 km) sú veľkou výhodou. Neďaleko je prírodná rezervácia Číčovské mŕtve rameno Dunaja.  Tichá ulica, dobrí susedia, obec s dobrou občianskou vybavenosťou.  Stavebný materiál: kombinovaný - nepálená a pálená tehla, 2 miestnosti vytvorené z blokov.  Strecha: nová plechová s novým latovaním, čiastočná výmena trámov.  Podlahy : betónová, čiastočne pôvodná s drevenou palubovkou.  Dispozícia domu:  veľká izba  vhodná na rozdelenie novými priečkami, vstupná chodba, nová menšia izba, nová murovaná toaleta. V dome prebehli rozsiahlejšie rekonštrukčné práce - možnosť vytvorenia novej dispozície a priečok v centrálnej časti domu.  Veľká miestnosť má rozlohu 65 m2 - pripravené nové rozvody vody a kanalizácie na kuchyňu, kúpeľňu, možnosť vytvorenie veľkej izby (americká kuchyňa), resp. ďalších izieb. Podlahová plocha domu je 105 m2,  obytná plocha je 85 m2 Nové elektrické rozvody vedúce do domu, nová  kanalizácia, rozvody vody.  V rámci čiastočnej rekonštrukcie boli všetky okná vymenené za plastové - Aluplast Okolo domu bola urobená izolácia a drenáž. Je v  dobrom technickom stave: pevné suché múry, budova je z veľkej časti zateplená. Pozemok je oplotený novým betónovým plotom.  Inžinierske siete: elektrina (220 V/ 380 V), vodovod (voda z Komárna), studňa, vlastná väčšia betónová žumpa. Plyn na pozemok je zavedený, plynové hodiny sú v súčasnosti odmontované.  Na pozemku sa tiež nachádza nová externá pivnica, množstvo ovocných stromov, okolo pozemku je nový betónový plot.   V prípade ak hľadáte  pekný dom vo vidieckom štýle, ktorý bol z veľkej časti zrekonštruovaný a stačí si ho dokončiť podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738  Cena :  47 000 €. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, 

47 000 €

47 000 €
Číčov

Na prenájom pekný 3 - izbový byt v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Exkluzívne ponúkame na prenájom pekný 3 - izbový byt v Komárne.  Byt o rozlohe 72  m2 sa nachádza na druhom poschodí v bytovke na Rákocziho ulici.   Je vhodný aj pre rodinu s deťmi, domáce zvieratá nie sú vylúčené.  Dispozícia bytu : chodba, veľká obývacia izba,  dve menšie izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom  a toaletou, kuchyňa, veľká komora a špajza   Byt prešiel rozsiahlou  rekonštrukciou: - nové plastové okná  s vnútornými žalúziami, - nové laminátové parkety a interiérové dvere. - v kúpeľni sú pekné obkladačky, nová sanita, vaňa aj sprchový kút - v kuchyni je nová pekná kuchynská linka s novou elektrickou rúrou a elektr. varnou doskou.  - časť elektrického vedenia ako aj rozvodná skriňa boli vymenené.  - vchodové dvere sú bezpečnostné, väčšina radiátorov bola vymenená.  Byt sa ponúka na prenájom s čiastočným zariadením. V prípade záujmu možnosť ponechania časti existujúceho nábytku na užívanie pre nájomníka.  Dobrá lokalita - oblasť  s veľmi  dobrou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou (blízkosť školy, škôlky, detského ihriska, obchodov, potravín,..) Bezproblémové parkovanie.  V prípade ak hľadáte pre seba a svoju rodinu pekný 3 -  izbový byt neváhajte nás kontaktovať  na t. čísle: 0950 803 738 Cena: 550 €/mesiac  spolu s réžiou   2 mesačná kaucia

550 €

550 €
Komárno

Exkluzívne prerobený 3 - izbový byt v Komárne na predaj.   [pred viac ako mesiacom]

Exkluzívne prerobený 3 - izbový byt v Komárne na predaj. Byt o rozlohe 62 m2 sa nachádza na v zateplenej bytovke na Vodnej ulici. Vlastná správa domu a nízke režijné náklady sú veľkou výhodou! Dispozícia bytu : chodba, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta k bytu patrí tiež lodžia a pivnica Byt prešiel kompletnou, precíznou rekonštrukciou, vhodné pre náročných klientov: - vymurované jadro, kúpeľňa s vaňou a vlastným bojlerom - na mieru vyrobená kuchynská linka, nový kuchynský stôl so stoličkami, nové vstavané spotrebiče - plastové okná, vnútorné žalúzie - bezpečnostné vchodové dvere, nové laminátové parkety - menené boli radiátory, nové rozvody a elektrické vedenie, pekné interiérové dvere. - nové obkladačky a sanita v kúpeľni a na toalete - klimatizácia v obývacej izbe, okrem žalúzií sú na oknách v izbách aj závesy - v spálni a na chodbe sú roldorové skrine poskytujúce dostatok úložného priestoru - súčasťou bytu je aj vybavenie na fotkách: TV, klimatizácia, umývačka riadu, práčka, chladnička. Dobrí susedia, oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: dobrý prístup do centrum mesta, obchody, lekári, škola, škôlka, detské ihrisko, dobrá dostupnosť na autobusovú a železničnú stanicu. Ak hľadáte pekne prerobený a kompletne vybavený byt, do ktorého sa stačí iba nasťahovať neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 114 990 € Cena je platná do 05. apríla ! Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.

114 990 €

114 990 €
Komárno

Veľký kancelársky priestor na prenájom v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na prenájom  veľký moderný kancelársky priestor v Komárne Nachádzajú  sa na poschodí  administratívnej budovy NEXT  na Záhradníckej ulici na frekventovanom mieste. Dobrý prístup, možnosť využitia vlastného parkoviska,  administratívna budova s výťahom.  V blízkosti sú obchodné domy Billa, Lidl, pobočky bánk, klientské centrá mobil. operátorov, nákupné centrum Tržnica, obchody, klientské centrum polície aj Živnostenský úrad -  veľký pohyb zákazníkov a  klientov.  Jedná sa o 3  miestnosti o celkovej rozlohe 70 m2. Dispozícia: jedna veľká kancelária, jedna menšia kancelária (serverovňa) a tretia miestnosť vhodná aj ako kancelárie vedúceho: presklené vnútorné okná  smerujúce do veľkej kancelárie.  Stavebný materiál: tehla, na podlahe sú koberce, okná hliníkové s dvojskolom. Osvetlenie objektu zabezpečujú moderné stropné svietidlá, vykurovanie objektu ohrievacími a chladiacimi zariadeniami - konvektormi Lennox, ovládanie pomocou digitálneho termostatu,  pripojenie  na internet je k dispozícii. K dispozícii je tiež spoločná kuchynka a sociálne zariadenie na chodbe. Veľké hliníkové okná  zabezpečujú dostatok svetla, k dispozícii je kancelárske vybavenie  umiestnené v ostatných voľných kanceláriách v budove.   Cena mesačného nájmu :  700,-  EUR/ mesiac + DPH + réžia   réžia: 2 EUR/m2 V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 

700 €

700 €
Komárno

Kancelársky priestor na prenájom v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na prenájom  modernú kanceláriu v Komárne Nachádza sa na poschodí  administratívnej budovy NEXT  na Záhradníckej ulici. Dobrý prístup, možnosť využitia vlastného parkoviska,  administratívna budova s výťahom.  V blízkosti sú obchodné domy Billa, Lidl, pobočky bánk, klientské centrá mobil. operátorov, nákupné centrum Tržnica, obchody, klientské centrum polície aj Živnostenský úrad -  veľký pohyb zákazníkov a  klientov.  Rozloha kancelárie:  24 m2. Stavebný materiál: tehla, na podlahe sú koberce, okná hliníkové s dvojskolom. Osvetlenie objektu zabezpečujú moderné stropné svietidlá, vykurovanie objektu ohrievacími a chladiacimi zariadeniami - konvektormi Lennox, ovládanie pomocou digitálneho termostatu,  pripojenie  na internet je k dispozícii. Veľké hliníkové okná  zabezpečujú dostatok svetla, k dispozícii je červená pohovka, prípadne vybavenie ostatných voľných kancelárií v budove.   K dispozícii je tiež spoločná kuchynka a sociálne zariadenie na chodbe. Cena mesačného nájmu :  240  EUR/ mesiac + réžia + DPH   réžia: 2 EUR/m2 V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 

240 €

240 €
Komárno