Všetky inzeráty makléra: Ing. Milan Štefanec


Ponúkame na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom, - rozloha pozemku: 4469 m2. - rozmery sú cca 17 m x 262 m - nachádza sa pri hlavnej ceste - z pozemku je prístup k brehu Dunaja. - pred pozemkom sú všetky IS ( bez kanalizácie), Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (20 km), kúpaliska Patince (6 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (29 km) Turisticky zaujímavá oblasť: cyklotrasa, v súčasnosti prebiehajúce staveb. práce na sprevádzkovanie kompy. Zaujímavá investičná príležitosť! Fotka pozemku je ilustračná! Cena: 95 000 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

95 000 €

95 000 €
Radvaň nad Dunajom

Výhodná ponuka ! Na predaj objekt v obci Zemianska Olča  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj výrobno - obchodný areál v Zemianskej Olči. Areál pozostáva z hlavnej výrobnej budovy o rozlohe cca 450 m2, obslužnej budovy a veľkého oplotené dvora. Celková rozloha pozemku vrátane budov je 2 740 m2. Hlavná budova pozostáva z : centrálnej výrobnej miestnosti, chladiacej miestnosti, viacerých skladových priestorov (niektoré obložené keramickými obkladačkami), vonkajšieho murovaného skladu o rozlohe 74 m2, technickej miestnosti, kotolne, dvoch šatní, dvoch umyvárni (aj so sprchami) - dámske a pánske a viacerých sociálnych zariadení. Na poschodí sa nachádza väčšia miestnosť vhodná ako kancelária s výhľadom na centrálny prízemný priestor. Vo dvore areálu je samostatná murovaná budova o rozlohe 135 m2. Pozostáva z väčšej klimatizovanej miestnosti (vhodnej ako vrátnica - predajňa tovaru) a predizby s umývadlom. Súčasťou budovy je veľká murovaná garáž vhodná aj pre dodávku. Inžinierske siete: obecný vodovod, vlastná studňa, veľká žumpa, elektrické vedenie (napojenie na neďalekú trafostanicu 80 -100 ampérov) a plynové vedenie. Vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol spolu s jedným náhradným kotlom napojeným na bojler. Okolo celého pozemku sa nachádza murovaný plot a dve prístupové cesty - vrátnica a vstupná brána Stavebný materiál: tehla. V budove, ktorá bola postavená v 60 -tych rokoch, naplno fungovala ešte v roku 2020. Ak hľadáte výrobno - komerčný objekt s úplným zázemím pre cca 20 zamestnancov neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 037 038 Aktuálna cena: 1 € Bližšie informácie v RK Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Zemianska Olča

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Komárna  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v centre Komárna. Úžitková plocha nehnuteľnosti: 306 m2, rozloha spolu s pozemkom a garážou: 383 m2 Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v historickej časti mesta na pešej zóne. Budova je polyfunkčná: na poschodí sa nachádzajú dva veľké samostatné bytu, na prízemí sú komerčné priestory. Dispozícia Poschodia: 1. byt: predizba, veľká vstupná hala, priestranná kuchyňa, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, obývacia izba, spálňa, dve loggie 2. byt: predizba, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou, obývacia izba, spálňa, 3 ďalšie priechodné izby, jedna loggia Vykurovanie ako aj ohrev TÚV v každom z bytov zabezpečuje samostatný kotol Protherm Panther. Každý z bytov má vlastnú klimatizáciu. Podlahy sú laminátové, v kuchyni a kúpeľni je keramická dlažba. Prízemie pozostáva z dvoch veľkých a jedného menšieho komerčného objektu. Väčšie komerčné priestory tvorí jedna väčšia miestnosť, zadný sklad a sociálna miestnosť s toaletou. Vhodné na vytvorenie predajne, prípadne kaviarne. Menší komerčný priestor slúži v súčasnosti ako kozmetický salón. Ponúkaná nehnuteľnosť je z polovice podpivničená. K domu patrí aj samostatný dvor o rozlohe 77 m2, v ktorom sa nachádza kovová garáž. Ak hľadáte veľkú polyfunkčnú nehnuteľnosť v centre mesta Komárno vhodnú na pohodlné bývanie ako aj na podnikanie neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena dohodou. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt - Zlatná na Ostrove  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj obchodno - priemyselný objekt pri obci Zlatná na Ostrove. Nehnuteľnosť z roku 1986 pozostáva z troch vzájomne prepojených častí. Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste I. triedy č. 63 vedúcej z mesta Komárno do Bratislavy, iba 10 km od okresného mesta Komárno. Dobré napojenie na nový cezhraničný most vedúci do Maďarska a na maďarskú diaľnicu (8 km). Rozloha pozemku: 4 601 m2, zastavaná plocha: 734 m2, celková úžitková plocha nehnuteľnosti je cca 930 m2 Murovaná budova slúži v súčasnosti ako autoservis a predajňa: farby-laky. Dispozícia nehnuteľnosti: Prízemie: tri veľké komerčné priestory, štyri sociálne zariadenia (kúpeľne s toaletou), šatňa, dve kancelárie a schodisko. Poschodie – podkrovie: dva kancelárske priestory, 2 sociálne zariadenia s toaletou a spojovacia chodba. V suteréne sa nachádza kotolňa. Pred budovou aj za ňou sa nachádzajú vybetónované a vyasfaltované plochy. Pred budovou je ohradené parkovisko s kapacitou pre 30 áut. Za budovou je väčší dvor vhodný na uskladnenie materiálu – možnosť prístupu nákladných vozidiel cez samostatnú kovovú bránu. Nehnuteľnosť prešla pred niekoľkými rokmi čiastočnou rekonštrukciou. V roku 2007 bol objekt oplotený. V roku 2012 bola opravená strecha budovy, budova bola čiastočne zateplená. Objekt s nadčasovým dizajnom a dobrou dopravnou dostupnosťou: (napojenie na cestu I. triedy, dve príjazdové cesty, samostatný prístup z pozemku do obce) ponúka široké možnosti využitia. Územný plán umožňuje využitie objektu na obchod a služby. Vhodné na výrobné ako aj obchodné účely, skladovo - logistický priestor, prípadne ubytovacie a reštauračné účely. Napojenie na všetky potrebné inžinierske siete: el. vedenie, plyn (vykurovanie objektu plyn. kotlom), mestskú vodu. opt. internet. Bezprostredná blízkosť čerpacej stanice a stanice STK. Na pozemku je veľkokapacitná žumpa. Možnosť napojenia na vysoké napätie (trafostanicu) je výhodou. V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 325 000 EUR V prípade Vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

325 000 €

325 000 €
Zlatná na Ostrove

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkam Vám na predaj komerčný objekt v Komárne. Podlahová plocha ponúkaného objektu: 174 m2, úžitková plocha vrátane podkrovia: 200 m2. Dispozícia objektu: Veľká miestnosť s barovým pultom, dve menšie miestnosti (v súčasnosti jedna využívaná ako kancelária), chodba, zadná technická miestnosť - kotolňa, sklad, sociálne zariadenie a menšia kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza jedna väčšia podkrovná miestnosť, hlavná miestnosť je z časti podpivničená - pivnica o rozlohe cca 15 m2. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha sedlová, v objekte podlahu tvorí keramická dlažba. Inžinierske siete: samostatná žumpa, voda mestská, plyn, elektr. vedenie (230 V/ 380V), Budova z roku 1996 je v pôvodnom, ale technicky dobrom, zachovalom stave. Objekt je možné využívať vzhľadom na polohu naďalej ako pohostinstvo - nachádza sa v oblasti s veľkým pohyb zamestnancov, v blízkosti nie je stravovacie zariadenie. Veľké a početné okná po obvode hlavnej miestnosti je možné využiť aj ako výklad - vhodné aj ako obchodný priestor, kancelária. Objekt s dobrou dostupnosťou od hlavnej cesty - vhodná strategická poloha Cena: 112 500 € V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás neváhajte kontaktovať na t. čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

112 500 €

112 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj polyfunčnú budovu v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj komerčný - polyfunkčný objekt. Budova sa nachádza v širšom centre mesta Komárno. Celková zastavaná plocha budovy vrátane pozemku (vnútornej terasy) je 300 m2. Úžitková plocha vrátane poschodia: cca 500 m2 Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia a 1. nadzemného podlažia. Nachádzajú sa v nej prevádzky: Prízemie: kaderníctvo, kozmetický salón, pedikúra, veľké pohostinstvo s : uzavretou terasou, barovým pultom, soc. zariadeniami, kuchyňou a z technickej miestnosti . Poschodie: Veľká zariadená posilňovňa s recepciou, väčšia terasa, pánska a dámska šatňa, 2 toalety. Budova je čiastočne podpivničená, má dobrú - strategickú polohu a dobrú dostupnosť od mesta, od VI. a VII. sídliska, ako aj od železničnej a autobusovej stanice. Budova je klimatizovaná, zabezpečená kamerovým systémom. V prípade ak máte záujem o väčšiu, novú polyfunkčnú budovu s viacerými zabehnutými prevádzkami, ktorá ponúka široké možnosti využitia a je zároveň zaujímavou investičnou príležitosťou neváhajte nás kontaktovať. Cena v RK. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku objektu nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Komárno

Rodinný dom v centre Komárna na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Páčilo by sa Vám bývať na pár krokov od historického centra Komárna, no zároveň v tichej uličke? Možno by bol pre vás tento dom správnou voľbou. K rodinnému domu o rozlohe 104 m2 patrí aj upravený dvor: spolu 245 m2 Dispozícia domu: upravená veranda, kuchyňa, 3 veľké priechodné izby, veľká komora, kúpeľna s vaňou a toaletou. Možnosť využívania veľkej klenbovej pivnice pod domom. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: laminátové parkety v izbách, plastové okná a dvere, nová kuchynská linka, nová maľovka. V cene domu je aj zariadenie: nábytok a kuchynská linka s tlmeným zatváraním dvierok, zabudovanou umývačkou riadu, elektrickou varnou doskou a elektrickým sporákom. Stavebný materiál: pálená tehla strecha: sedlová Kúrenie zabezpečuje plynový kotol značky Protherm, ohrev TÚV bojler. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: mestská voda, kanalizácia, plyn, elektr. vedenie. V prípade ak Vás spomínaná nehnuteľnosť oslovila a máte záujem o bližšie informácie a o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 129 000 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

129 000 €

129 000 €
Komárno

Ponúkame na predaj pekný penzión v Patinciach  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj prerobený Penzión v Patinciach. Objekt s možnosťou celoročného využitia sa nachádza v rekreačnom areály kúpeľov Patince. - počet izieb 16 izieb (4 a 2 posteľové, resp. s manžel. posteľou) - zastavaná plocha 190 m2, úžitková plocha 560 m2 - v izbách je kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bojlerom Vybavenie izieb: 2 – 4 postele, stôl, stoličky, TV, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a vlastným bojlerom Dispozícia: prízemie: spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom a klimatizáciou spojená s jedálňou, veľká kuchyňa, izby pre personál, kúpeľne, tech. miestnosť. Za penziónom je vlastné parkovisko, terasa a krb. poschodia: na 1. a 2. poschodí sú izby pre hostí, spoločné priestory a zvlášť kúpeľne a WC – možnosť vytvorenia ďalších izieb. - Stavebný materiál: tehla, strecha : sedlová, - podlahu v izbách a na chodbách je pokrytá kobercom, inde keramická dlažba, PVC, laminátové parkety - okná a vstupné dvere sú plastové so žalúziami. Inžinierske siete: objekt je napojený na všetky inžinierske siete: elekt. vedenie 240 / 400 V, plyn, kanalizácia, obecný vodovod. - objekt je vykurovaný novšími plynovými kotlami značky Protherm, ohrev TÚV zabezpečujú bojlery. Predmetná nehnuteľnosť sa predáva sa spolu s nábytkom a celkovým vybavením. Možnosť celoročnej prevádzky. Vyhľadávaná lokalita: Kúpalisko Patince, Wellness Patince s celoročnou prevádzkou, blízkosť Virtského jazera, kompy a Dunaja v Radvani nad Dunajom, ako aj historického mesta Komárno a medzinárodnej cyklotrasy sú veľkou výhodou. Cena: 390 000 Eur Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

390 000 €

390 000 €
Patince

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj 4 - izbový byt s balkónom v Komárne. - rozloha bytu: 82 m2 - byt sa nachádza na druhom poschodí bytového domu vo vyhľadávanej lokalite - dispozícia bytu: chodba, kuchyňa, 4 nepriechodné izby, komora, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta - podlahu v izbách tvoria pôvodné drevené parkety, k kuchyni a na chodbe linoleum, okná sú pôvodné - k bytu patrí tiež komora nachádzajú sa sa na medziposchodí - byt v je osobnom vlastníctve, LV bez ťarchy - veľkou výhodou je dispozícia - väčšia kuchyňa a 4 nepriechodné izby. - vhodné na prerobenie na nájomný byt - možnosť viacerých nájomníkov v jednotlivých izbách. - výhodné aj pre rodinu s viacerými deťmi - Ak hľadáte väčší byt alebo investične zaujímavú možnosť na prerobenie podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať. Cena: 87 800 EUR V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

87 800 €

87 800 €
Komárno