Všetky inzeráty makléra: Katarína Nagyová


Investičná príležitosť!! Na predaj štvorbytovka v Dedine Mládeže  [pred viac ako mesiacom]

Investičná príležitosť!!!! S poverením majiteľa ponúkame kompletne zrekonštruovaný bytový dom so 4 bytovými jednotkami v Dedine Mládeže. V bytovom dome sa nachádzajú byty: 1.byt o rozlohe 80m2-dispozícia: predsieň,3 izby,kuchyňa,kúpeľňa 2.byt o rozlohe 50m2-dispozícia : kuchyňa,2 izby,kúpeľňa 3.byt o rozlohe 50m2 -dispozícia: kuchyňa,2 izby,kúpeľňa 4.byt o rozlohe 65m2-dispozícia: kuchyňa s obývačkou,2 izby,kúpeľňa Materiál: tehla,strecha-škridlová,okná sú plastové.Nehnuteľnosť je celá zateplená. Každý byt má : platiacich nájomníkov, energetický certifikát, zvlášť napojenie na inžinierske siete (vlastné hodinky), predzáhradku,internet a Magio TV. K bytovému domu vedie súkromná cesta so súkromným parkovaním pre 6 áut. Výhody: príjem z podnájmu cca. 800 eur mesačne v čistom,nehnuteľnosť je bez tiarch,príjemná a tichá lokalita Nehnuteľnosť sa predáva v celku! V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie nás kontaktujte na t. čísle: 0905 989 948 Cena: 263 900 €,dohoda možná Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

263 900 €

263 900 €
Dedina Mládeže

Na predaj pekný rod.dom v Dedine Mládeže  [pred viac ako mesiacom]

Výhodná ponuka!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s krytou terasou a s dvojgarážou v Dedine Mládeže. - nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej lokalite obce. - zastavaná plocha nehnuteľnosti je 222m2, výmera pozemku je 800 m2. Pozemok je oplotený zo všetkých strán - dispozícia: predsieň, veľká obývacia izba,kuchyňa spojená s krásnou zimnou záhradou s jedáľňou,špajza, veľká, 1 menšia izba,spáľňa so šatníkom, dve samostatné kúpeľne (jedna kúpeľňa s vaňou a toaletou, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou,vzadnej časti domu je letná kuchyňa s krytou terasou - interiér domu je vyhotovený z kvalitných materiálov. Výbava rodinného domu zahŕňa aj kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi,taktiež kamerový a poplašný systém. Inžinierske siete : mestská voda, el. vedenie 230/380, kanalizácia, vŕtaná studňa, optický internet - kúrenie zabezpečuje plynový kotol, teplú vodu zabezpečuje elektrický bojler. Výhody: tichá lokalita,dobrí susedia,blízkosť mesta Kolárovo 5,4 km a mesta Šaľa 26,60 km. Ak hľadáte nehnuteľnosť s vyšším štandardom do ktorej sa môžete ihneď nasťahovať, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0905 989 948. Cena: 185 000 €,dohoda možná Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. - odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. - zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

185 000 €

185 000 €
Dedina Mládeže

Na predaj 3-izbový byt v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Výhodná cena! Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Komárne. Hľadáte pekný, svetlý 3 izbový byt, do ktorého sa stačí iba nasťahovať? Prerobený byt o rozlohe 66 m2 sa nachádza na pprízemí zateplenej bytovky . Dispozícia bytu : chodba, 3 izby (z toho jedna veľká obývacia izba), väčšia kuchyňa s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa so sprchovým boxom a toaletou. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: - vo všetkých izbách sú pôvodné drevené parkety. - v kuchyni a na chodbe sú parkety - všetky okná sú nové - plastové - nové interiérové dvere, vchodové dvere sú tiež nové, bezpečnostné. - vymenená kuchynská linka, v stredovej zóne (kuchyňa, kúpeľňa) boli menené elektr. a taktiež vodovodné rozvody. - v kúpeľni a na záchode sú nové obkladačky, sprch. box a nová sanita Výhody: blízkosť centra mesta,kompletná občianska vybavenosť. Nehnuteľnosť je kúpou ihneď voľná.V prípade ak hľadáte pekný svetlý 3 izbový byt s možnosťou okamžitého nasťahovania kontaktujte nás na t. čísle: 0905 989 948 Cena: 79 850 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

79 850 €

79 850 €
Komárno

Na predaj veľký investičný pozemok so starším rodinným domom v Hadovciach  [pred viac ako mesiacom]

Zaujímavá investičná príležitosť! Na predaj veľký investičný pozemok so starším rodinným domom v Hadovciach - rozloha pozemku: 2 988 m2 - rozmery pozemku: cca šírka 41 x dĺžka 72 m - inžinierske siete:elektrické vedenie,mestská voda Nehnuteľnosť svojou polohou je priam predurčená na rozsiahlejšiu investíciu (výstavbu). Možnosť vytvorenia nových parciel!!! Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom,ktorý vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Dispozícia: 3 izby,kuchyňa,kúpeľňa,toaleta,špajza. Cena: 276 900 € Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle: 0905 989 948. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

276 900 €

276 900 €
Komárno

LEN U NÁS!!Na predaj stánok s rýchlym občerstvením  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj 2 roky prevádzkovaný stánok s rýchlym občerstvením. Materiál: drevokonštrukcia, základ je železný, zateplený, strecha je plechová Inžinierske siete: trojfázová el.prípojka (vlastná poistková skriňa), prípojka na kanalizáciu a na verejný vodovod Zariadenie je vyhovujúce hygienickým predpisom: drevené pulty, dvojrez+jednodrez-k obom sú namontované vodovodné batérie. Steny a podlahy sú umývateľné, teplú vodu zabezpečuje prietokový ohrievač. Nábytok (bez spotrebičov) je súčasťou tejto ponuky a predajnej ceny. Bezpečnosť zabezpečuje alarm DSC. Osvetlenie vnútorné aj vonkajšie je LEDkové, zvonka sa nachádza veľká reklamná tabuľa a z boku bezpečnostná skrinka na plynovú bombu. Stánok fungoval ako bufet na výrobu a predaj rýchleho občerstvenia a zmrzliny. Je premiestniteľný (odvoz zabezpečuje kupujúci), schválený RUZV. Pozemok nie je súčasťou predaja. Možnosť dokúpenia týchto spotrebičov:stroj na výrobu točenej zmrzliny(trojpákový),elektrický gril,3ks fritézy,nová kombinovaná chladnička s mrazničkou,chladiaci pult. Bližšie informácie a záujem o obhliadky volajte prosím 0905 989 948.

5 750 €

5 750 €
Komárno

Ponúkame na predaj budovu v Čalovci pri Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj budovu v obci Čalovec 16 km od okresného mesta Komárno. Objekt pozostáva z jednej veľkej priestrannej miestnosti o rozlohe 70m2 . Rozloha pozemku pred objektom je 300 m2. Inžinierske siete: zavedená elektrina,plyn a voda sa nachádzajú pred pozemkom. Je tu široká možnosť využitia,vhodné využitie na skladové,podnikateľské účely,taktiež možnosť prerobenia nehnuteľnosti na obytné priestory. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.:0905 989 948 Cena 19 900 €,v prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

19 900 €

19 900 €
Čalovec