Ponuka nehnuteľností


Stavebný pozemok v Chotíne na predaj  [pred 2 týždňami]

Ponúkame Vám na predaj upravený stavebný pozemok.  Pozemok sa nachádza v obci Chotín vo vyhľadávanej lokalite.  Rozloha pozemku: 1180 m2. Pozemok je rovinatý. Na pozemok v rámci areálu vedie vybetónovaná prístupová cesta ako ja inžinierske siete. Pripravená je už aj vybetónovaná základová doska, pozemok je čiastočne oplotený. Majiteľ vie poskytnúť aj potrebnú dokumentáciu ku konkrétnemu rodinnému domu, ktorý bol na pozemku plánovaný.  Ideálna poloha v rámci obce. Blízko je škola, škôlka, jazierko s reštauráciou, obchod. Dobrý prístup do okresného mesta Komárno - vzdialenosť iba 8 km! Inžinierske siete vedúce k pozemku: elektrické vedenie, projekt na plyn, možnosť napojenia na vodu. V cene je aj stavebný materiál - pálené tehly Thermobrick 3000 kusov.   Výhodná lokalita, posledný voľný pozemok v danej lokalite!  Cena: 83 000 € V prípade záujmu o stavebný pozemok s ideálnymi rozmermi nachádzajúci sa v intraviláne obce neváhajte nás kontaktovať na čísle:  0950  803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, 

83 000 €

83 000 €
Chotín

Komerčný priestor na predaj v Komárne  [pred 2 týždňami]

Výnimočná ponuka!  Komerčný priestor na predaj   blízko centra mesta Komárno. Priestor o rozlohe 26 m2 sa nachádza v nákupnom centre  na Kossuthovom námestí v Komárne. Miestnosť má centrálne vykurovanie, alarm, upratovanie spoločných priestorov je zabezpečené. Veľké okno zabezpečuje dostatočné osvetlenie priestoru počas dňa. V zadnej časti miestnosti je zavedená voda a umývadlo, možnosť zapojiť prietokový ohrievač.  Taktiež je možné zapojenia klimatizácie, resp. elektrických konvektorov.  Dobrá dostupnosť, blízkosť centra mesta a parkovanie pre klientov na upravenom parkovisku sú veľkou výhodou. Pre klientov obchodného centra je parkovanie na 1 hodinu zadarmo!   Vhodné ako obchod, kancelária, resp. na poskytovanie služieb  (kaderníctvo, kozmetický salón, holičstvo,....). Cena: 13 000 €   V prípade vážneho záujmu dohoda možná.  V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, 

13 000 €

13 000 €
Komárno

Na predaj 2 izbový tehlový byt v Komárne  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj prerobený 2 izbový byt v  tichej lokalite.  Byt o rozlohe 58 m2 sa nachádza v  tehlovej bytovke na prvom poschodí.  Dispozícia:  chodba, 2  izby, kuchyňa, pekne prerobená kúpeľňa so sprchovým boxom, toaleta.  Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou:  - nové plastové okná, vnútorné žalúzie, - v izbách sú laminátové parkety, v ostatných miestnostiach keramická dlažba, - nové rozvody, bezpečnostné vchodové dvere, v kuchyni je nová kuchynská linka - v kúpeľni nové obkladačky, nové sanita, nový bojler Ariston - výhodou sú nízke režijné náklady aj vďaka bojleru,k bytu patrí aj pivnica. V súčasnosti je v byte nájomník - vhodné aj ako investícia! Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, potraviny, obchody V prípade ak hľadáte 2 izbový byt do ktorého sa stačí iba nasťahovať neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738  Cena : 64 900 €    Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

64 900 €

64 900 €
Komárno

Garsónka v Komárne na predaj  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 20 m2  sa nachádza na ul. Komenského na 2. poschodí, - dispozícia : vstupná chodba izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, izba.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  - plastové okno v izbe, podlahu v izbe tvoria laminátové parkety.   Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, detské ihrisko, obchody.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

39 900 €

39 900 €
Komárno

Garsónka na predaj - Komárno  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 20 m2  sa nachádza na ul. Komenského na vrchnom poschodí zateplenej bytovky, - dispozícia : vstupná chodba, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  plastové okno v izbe Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, obchody, lekárske ordinácie a lekáreň.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.            

39 900 €

39 900 €
Komárno

Garsónka na predaj na V. sídlisku - Komárno  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 22 m2  sa nachádza na Vodnej ulici na V. sídlisku v Komárne v zateplenej bytovke.  - dispozícia : vstupná chodba, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  plastové okno v izbe, podlahu v izbe tvoria laminátové parkety Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, obchody, lekárske ordinácie a lekáreň.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.            

39 900 €

39 900 €
Komárno

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok v Kameničnej  [pred 3 týždňami]

Znížená cena!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Kameničná. Pozemok má veľmi výhodnú polohu,nachádza sa v intraviláne obce. Celková rozloha  pozemku je 848 m2 Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku. Výhody: slnečný ,rovinatý,upravený pozemok, obec Kameničná má  dobrú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, blízkosť okresného mesta Komárno- 10,6km a mesta Kolárovo 12,7km Cena: 20 200 €  Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prechod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

20 200 €

20 200 €
Kameničná

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v centre mesta  [pred 3 týždňami]

Ponúkame na prenájom  pekný 3 - izbový byt o rozlohe 67  m2 pri Anglickom parku a termálnom kúpalisku, ulica Vnútorná okružná.  Byt sa v súčasnosti prenajíma bez zariadenia, v prípade vážneho záujmu vie majiteľ po dohode s nájomníkom zabezpečiť do bytu potrebný nábytok.  Vhodné aj pre rodinu s deťmi, resp. pre nájomníkov s bezproblémovým dom. zvieraťom.  - Byt sa nachádza na druhom poschodí  tehlového bytového domu s výťahom - Dispozícia bytu: chodba, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta - Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v rámci ktorej boli osadené plastové okná s vonkajšími         vnútornými žalúziami - na pôvodných  drevených parketách sa nachádzajú  laminátové parkety, vymenené boli všetky radiátory, byt má novú maľovku,  - nové obkladačky v kúpeľni a kuchyni, novšia kuchynská linka, na chodbe je nová rolldorová skriňa - vybavenie bytu: chladnička, práčka, sporák, kuchynská linka, - k bytu patrí väčšia murovaná pivnica. V bytovke je výťah vedúci až do suterénu, menené rozvody, stupačky, nová strecha, možnosť napojenia na optický internet - výnimočná lokalita s množstvom zelene hneď pri historickom centre,  dobrí susedia - len pre slušných nájomníkov. Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: detský park, interaktívne detské ihrisko, kúpalisko, potraviny, blízkosť školy, škôlky, lekárska starostlivosť, reštauračné zariadenia. V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte  kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena: 550 EUR / mesiac  vrátane réžie 2 mesačná kaucia

550 €

550 €
Komárno

Veľký investičný pozemok na predaj - Svätý Peter, Briežky  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame  predaj veľký – investične zaujímavý pozemok. Celková rozloha je 27 446 m2, nachádza sa v katastrálnom území Svätý Peter – časť Briežky. Vzdialenosť od okresného Komárna je 8500 m.  Ľahký prístup od hlavnej cesty vedúcej z Komárna do Hurbanova. Tichá lokalita a dobrí susedia sú veľkou výhodou. V okolí je len zopár upravených rodinných domov - statkov, v blízkosti je tiež konská farma poskytujúca program pre rodiny s deťmi.   V prednej časti pozemku bude možnosť výstavby rodinných domov – veľká časť pozemku je súčasťou intravilánu!  Začaté zmeny týkajúce sa preklasifikovania pozemku sú v štádiu vybavovania a schvaľovania  – bližšie informácie poskytneme v RK.  Výhodou je spevnená cestná komunikácia, blízkosť železničnej stanice, ako aj široké možnosti využitia bez zahustenej zástavby. Možnosť napojenia na elektrickú sieť vedúcu pred pozemkom.  Na pozemky je už vypracovaná aj urbanistická štúdia na výstavbu rodinných domov. 1.Etapa - 8 pozemkov výmera od 666 m2 do 1450 m2 2.Etapa - 11 pozemkov, výmera od 860 m2 do 9085 m2 Majiteľ vie potrebné podklady v prípade záujmu poskytnúť potencionálnemu záujemcovi. Oblasť je vhodná aj na chovateľkú činnosť, agroturistiku alebo pestovateľskú činnosť. V prípade ak máte záujem o bližšie informácie týkajúce sa tejto výnimočnej investičnej príležitosti neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena: 150 000 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.  Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

150 000 €

150 000 €
Svätý Peter

Rodinný dom v obci Číčov na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Len u nás! Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Číčov.  Blízkosť termálneho kúpaliska Veľký Meder (11,8 km) , okresného mesta Komárno (31 km), a Dunajskej Stredy (32 km) sú veľkou výhodou. Neďaleko je prírodná rezervácia Číčovské mŕtve rameno Dunaja.  Tichá ulica, dobrí susedia, obec s dobrou občianskou vybavenosťou.  Stavebný materiál: kombinovaný - nepálená a pálená tehla, 2 miestnosti vytvorené z blokov.  Strecha: nová plechová s novým latovaním, čiastočná výmena trámov.  Podlahy : betónová, čiastočne pôvodná s drevenou palubovkou.  Dispozícia domu:  veľká izba  vhodná na rozdelenie novými priečkami, vstupná chodba, nová menšia izba, nová murovaná toaleta. V dome prebehli rozsiahlejšie rekonštrukčné práce - možnosť vytvorenia novej dispozície a priečok v centrálnej časti domu.  Veľká miestnosť má rozlohu 65 m2 - pripravené nové rozvody vody a kanalizácie na kuchyňu, kúpeľňu, možnosť vytvorenie veľkej izby (americká kuchyňa), resp. ďalších izieb. Podlahová plocha domu je 105 m2,  obytná plocha je 85 m2 Nové elektrické rozvody vedúce do domu, nová  kanalizácia, rozvody vody.  V rámci čiastočnej rekonštrukcie boli všetky okná vymenené za plastové - Aluplast Okolo domu bola urobená izolácia a drenáž. Je v  dobrom technickom stave: pevné suché múry, budova je z veľkej časti zateplená. Pozemok je oplotený novým betónovým plotom.  Inžinierske siete: elektrina (220 V/ 380 V), vodovod (voda z Komárna), studňa, vlastná väčšia betónová žumpa. Plyn na pozemok je zavedený, plynové hodiny sú v súčasnosti odmontované.  Na pozemku sa tiež nachádza nová externá pivnica, množstvo ovocných stromov, okolo pozemku je nový betónový plot.   V prípade ak hľadáte  pekný dom vo vidieckom štýle, ktorý bol z veľkej časti zrekonštruovaný a stačí si ho dokončiť podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738  Cena :  47 000 €. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, 

47 000 €

47 000 €
Číčov