Ponuka nehnuteľností


Garsónka v Komárne na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 20 m2  sa nachádza na ul. Komenského na 2. poschodí, - dispozícia : vstupná chodba izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, izba.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  - plastové okno v izbe, podlahu v izbe tvoria laminátové parkety.   Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, detské ihrisko, obchody.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

39 900 €

39 900 €
Komárno

Garsónka na predaj - Komárno  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 20 m2  sa nachádza na ul. Komenského na vrchnom poschodí zateplenej bytovky, - dispozícia : vstupná chodba, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  plastové okno v izbe Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, obchody, lekárske ordinácie a lekáreň.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.            

39 900 €

39 900 €
Komárno

Garsónka na predaj na V. sídlisku - Komárno  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj garsónku v  Komárne - garsónka s rozlohou 22 m2  sa nachádza na Vodnej ulici na V. sídlisku v Komárne v zateplenej bytovke.  - dispozícia : vstupná chodba, izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.   - nehnuteľnosť prešla  čiastočnou rekonštrukciou: - vymurovaná kúpeľňa s obkladačkami, toaletou a  sprchovým kútom,  plastové okno v izbe, podlahu v izbe tvoria laminátové parkety Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou:  škola, škôlka, obchody, lekárske ordinácie a lekáreň.  Dobrý prístup do centra mesta ako aj na autobusovú a železničnú stanicu. Odporúčame osobnú obhliadku.  Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte tel. číslo:  0950 803 738 Cena: 39 900 EUR      Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,  - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.            

39 900 €

39 900 €
Komárno

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok v Kameničnej  [pred viac ako mesiacom]

Znížená cena!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Kameničná. Pozemok má veľmi výhodnú polohu,nachádza sa v intraviláne obce. Celková rozloha  pozemku je 848 m2 Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku. Výhody: slnečný ,rovinatý,upravený pozemok, obec Kameničná má  dobrú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, blízkosť okresného mesta Komárno- 10,6km a mesta Kolárovo 12,7km Cena: 20 200 €  Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prechod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

20 200 €

20 200 €
Kameničná

Veľký investičný pozemok na predaj - Svätý Peter, Briežky  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame  predaj veľký – investične zaujímavý pozemok. Celková rozloha je 27 446 m2, nachádza sa v katastrálnom území Svätý Peter – časť Briežky. Vzdialenosť od okresného Komárna je 8500 m.  Ľahký prístup od hlavnej cesty vedúcej z Komárna do Hurbanova. Tichá lokalita a dobrí susedia sú veľkou výhodou. V okolí je len zopár upravených rodinných domov - statkov, v blízkosti je tiež konská farma poskytujúca program pre rodiny s deťmi.   V prednej časti pozemku bude možnosť výstavby rodinných domov – veľká časť pozemku je súčasťou intravilánu!  Začaté zmeny týkajúce sa preklasifikovania pozemku sú v štádiu vybavovania a schvaľovania  – bližšie informácie poskytneme v RK.  Výhodou je spevnená cestná komunikácia, blízkosť železničnej stanice, ako aj široké možnosti využitia bez zahustenej zástavby. Možnosť napojenia na elektrickú sieť vedúcu pred pozemkom.  Na pozemky je už vypracovaná aj urbanistická štúdia na výstavbu rodinných domov. 1.Etapa - 8 pozemkov výmera od 666 m2 do 1450 m2 2.Etapa - 11 pozemkov, výmera od 860 m2 do 9085 m2 Majiteľ vie potrebné podklady v prípade záujmu poskytnúť potencionálnemu záujemcovi. Oblasť je vhodná aj na chovateľkú činnosť, agroturistiku alebo pestovateľskú činnosť. V prípade ak máte záujem o bližšie informácie týkajúce sa tejto výnimočnej investičnej príležitosti neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena: 150 000 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.  Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

150 000 €

150 000 €
Svätý Peter

Rodinný dom v obci Číčov na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Len u nás! Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Číčov.  Blízkosť termálneho kúpaliska Veľký Meder (11,8 km) , okresného mesta Komárno (31 km), a Dunajskej Stredy (32 km) sú veľkou výhodou. Neďaleko je prírodná rezervácia Číčovské mŕtve rameno Dunaja.  Tichá ulica, dobrí susedia, obec s dobrou občianskou vybavenosťou.  Stavebný materiál: kombinovaný - nepálená a pálená tehla, 2 miestnosti vytvorené z blokov.  Strecha: nová plechová s novým latovaním, čiastočná výmena trámov.  Podlahy : betónová, čiastočne pôvodná s drevenou palubovkou.  Dispozícia domu:  veľká izba  vhodná na rozdelenie novými priečkami, vstupná chodba, nová menšia izba, nová murovaná toaleta. V dome prebehli rozsiahlejšie rekonštrukčné práce - možnosť vytvorenia novej dispozície a priečok v centrálnej časti domu.  Veľká miestnosť má rozlohu 65 m2 - pripravené nové rozvody vody a kanalizácie na kuchyňu, kúpeľňu, možnosť vytvorenie veľkej izby (americká kuchyňa), resp. ďalších izieb. Podlahová plocha domu je 105 m2,  obytná plocha je 85 m2 Nové elektrické rozvody vedúce do domu, nová  kanalizácia, rozvody vody.  V rámci čiastočnej rekonštrukcie boli všetky okná vymenené za plastové - Aluplast Okolo domu bola urobená izolácia a drenáž. Je v  dobrom technickom stave: pevné suché múry, budova je z veľkej časti zateplená. Pozemok je oplotený novým betónovým plotom.  Inžinierske siete: elektrina (220 V/ 380 V), vodovod (voda z Komárna), studňa, vlastná väčšia betónová žumpa. Plyn na pozemok je zavedený, plynové hodiny sú v súčasnosti odmontované.  Na pozemku sa tiež nachádza nová externá pivnica, množstvo ovocných stromov, okolo pozemku je nový betónový plot.   V prípade ak hľadáte  pekný dom vo vidieckom štýle, ktorý bol z veľkej časti zrekonštruovaný a stačí si ho dokončiť podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738  Cena :  47 000 €. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,  - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, 

47 000 €

47 000 €
Číčov

Exkluzívne prerobený 3 - izbový byt v Komárne na predaj.   [pred viac ako mesiacom]

Exkluzívne prerobený 3 - izbový byt v Komárne na predaj. Byt o rozlohe 62 m2 sa nachádza na v zateplenej bytovke na Vodnej ulici. Vlastná správa domu a nízke režijné náklady sú veľkou výhodou! Dispozícia bytu : chodba, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta k bytu patrí tiež lodžia a pivnica Byt prešiel kompletnou, precíznou rekonštrukciou, vhodné pre náročných klientov: - vymurované jadro, kúpeľňa s vaňou a vlastným bojlerom - na mieru vyrobená kuchynská linka, nový kuchynský stôl so stoličkami, nové vstavané spotrebiče - plastové okná, vnútorné žalúzie - bezpečnostné vchodové dvere, nové laminátové parkety - menené boli radiátory, nové rozvody a elektrické vedenie, pekné interiérové dvere. - nové obkladačky a sanita v kúpeľni a na toalete - klimatizácia v obývacej izbe, okrem žalúzií sú na oknách v izbách aj závesy - v spálni a na chodbe sú roldorové skrine poskytujúce dostatok úložného priestoru - súčasťou bytu je aj vybavenie na fotkách: TV, klimatizácia, umývačka riadu, práčka, chladnička. Dobrí susedia, oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: dobrý prístup do centrum mesta, obchody, lekári, škola, škôlka, detské ihrisko, dobrá dostupnosť na autobusovú a železničnú stanicu. Ak hľadáte pekne prerobený a kompletne vybavený byt, do ktorého sa stačí iba nasťahovať neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 114 990 € Cena je platná do 05. apríla ! Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.

114 990 €

114 990 €
Komárno

Veľký kancelársky priestor na prenájom v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na prenájom  veľký moderný kancelársky priestor v Komárne Nachádzajú  sa na poschodí  administratívnej budovy NEXT  na Záhradníckej ulici na frekventovanom mieste. Dobrý prístup, možnosť využitia vlastného parkoviska,  administratívna budova s výťahom.  V blízkosti sú obchodné domy Billa, Lidl, pobočky bánk, klientské centrá mobil. operátorov, nákupné centrum Tržnica, obchody, klientské centrum polície aj Živnostenský úrad -  veľký pohyb zákazníkov a  klientov.  Jedná sa o 3  miestnosti o celkovej rozlohe 70 m2. Dispozícia: jedna veľká kancelária, jedna menšia kancelária (serverovňa) a tretia miestnosť vhodná aj ako kancelárie vedúceho: presklené vnútorné okná  smerujúce do veľkej kancelárie.  Stavebný materiál: tehla, na podlahe sú koberce, okná hliníkové s dvojskolom. Osvetlenie objektu zabezpečujú moderné stropné svietidlá, vykurovanie objektu ohrievacími a chladiacimi zariadeniami - konvektormi Lennox, ovládanie pomocou digitálneho termostatu,  pripojenie  na internet je k dispozícii. K dispozícii je tiež spoločná kuchynka a sociálne zariadenie na chodbe. Veľké hliníkové okná  zabezpečujú dostatok svetla, k dispozícii je kancelárske vybavenie  umiestnené v ostatných voľných kanceláriách v budove.   Cena mesačného nájmu :  700,-  EUR/ mesiac + DPH + réžia   réžia: 2 EUR/m2 V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 

700 €

700 €
Komárno

Kancelársky priestor na prenájom v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na prenájom  modernú kanceláriu v Komárne Nachádza sa na poschodí  administratívnej budovy NEXT  na Záhradníckej ulici. Dobrý prístup, možnosť využitia vlastného parkoviska,  administratívna budova s výťahom.  V blízkosti sú obchodné domy Billa, Lidl, pobočky bánk, klientské centrá mobil. operátorov, nákupné centrum Tržnica, obchody, klientské centrum polície aj Živnostenský úrad -  veľký pohyb zákazníkov a  klientov.  Rozloha kancelárie:  24 m2. Stavebný materiál: tehla, na podlahe sú koberce, okná hliníkové s dvojskolom. Osvetlenie objektu zabezpečujú moderné stropné svietidlá, vykurovanie objektu ohrievacími a chladiacimi zariadeniami - konvektormi Lennox, ovládanie pomocou digitálneho termostatu,  pripojenie  na internet je k dispozícii. Veľké hliníkové okná  zabezpečujú dostatok svetla, k dispozícii je červená pohovka, prípadne vybavenie ostatných voľných kancelárií v budove.   K dispozícii je tiež spoločná kuchynka a sociálne zariadenie na chodbe. Cena mesačného nájmu :  240  EUR/ mesiac + réžia + DPH   réžia: 2 EUR/m2 V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 

240 €

240 €
Komárno

Kancelársky priestor na prenájom v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Na prenájom kancelársky priestor v Komárne Celková podlahová dvoch ponúkaných priestorov je 37 m2. Pozostáva z dvoch prepojených miestností. Naposledy bol priestor využívaný ako archív. Možnosť využitia kovových poličiek. V prípade záujmu je možné poličky odkúpiť. K dispozícii je tiež spoločná kuchynka a sociálne zariadenie na chodbe. Kancelária sa nachádza na poschodí administratívnej budovy NEXT na Záhradníckej ulici - frekventované miesto. Stavebný materiál budovy: tehla, na podlahe sú koberce, okná hliníkové s dvojskolom. Osvetlenie objektu zabezpečujú moderné stropné svietidlá, vykurovanie objektu ohrievacími a chladiacimi zariadeniami - konvektormi Lennox, ovládanie pomocou digitálneho termostatu, pripojenie na internet je k dispozícii. Veľké hliníkové okná zabezpečujú dostatok svetla, k dispozícii je nábytok z ostatných voľných kancelárií v budove. Dobrý prístup, možnosť využitia vlastného parkoviska, administratívna budova s výťahom. V blízkosti sú obchodné domy Billa, Lidl, pobočky bánk, klientské centrá mobil. operátorov, nákupné centrum Tržnica, obchody, klientské centrum polície aj Živnostenský úrad - veľký pohyb zákazníkov a klientov. Cena mesačného nájmu : 370 EUR/mesiac + réžia + DPH réžia: 2 EUR/m2 Odporúčame osobnú obhliadku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738

370 €

370 €
Komárno