Ponuka nehnuteľností


Na prenájom pekný obchodný priestor v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný obchodný priestor pri historickej časti mesta Komárno. Ponúkaná nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 25 m2 sa nachádza na lukratívnom mieste pri centre mesta Dispozícia: - menšia obchodná miestnosť s pekným výkladom. - zadná samostatná miestnosť využívaná ako dielnička, resp. technická miestnosť K dispozícii je tiež sociálna miestnosť Ponúkaný komerčný priestor prešiel precíznou a vkusnou rekonštrukciou: - drevený pult so sklenenou vitrínou, zadná drevom obložená stena s výklenkami na uloženie tovaru, samostatná drevená vitrína so sklenenými poličkami, - funkčný kamerový systém, detektor pohybu, možnosť napojenia na pult centrálnej obrany, - sadrokartónový strop, bodové stropné svietidlá, Vchod a výklad sú zabezpečené posuvnou mrežou. Nad obchodom je reklamná tabula, možnosť použitia reklamnej vlajky. V prípade ak hľadáte pekný obchodný priestor s dostatočným zabezpečením situovaný na frekventovanom mieste neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Bližšie informácie a fotografie uvedeného priestoru v RK. Cena nájomného: 390 € / mesiac - poskytujeme komplexný realitný servis, vrátane prípravy nájomnej zmluvy a preberacieho protokolu

390 €

390 €
Komárno

Rodinný dom v Komárne na predaj  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne so záhradou. Stavebný materiál: kváder, pálená tehla Dom je v rozostravanom štádiu, s pripravenou dokumentáciu - stavebným povolonením, vizuálizáciou možnej prerábky. Prízemný rodinný dom o rozlohe 97 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 608 m2 Všetky inžinierske siete sú k dispozícii, začatá rekonštrukcia, možnosť dostavby podľa vlastných predstáv. Tichá lokalita, dobrí susedia. V prípade ak hľadáte rozostavaný rodinný dom s rovinatým pozemkom, ktorý si viete dokončiť podľa seba, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Aktuálna cena: 119 900

119 900 €

119 900 €
Komárno

AKCIA! Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Komárne. Byt o rozlohe 52 m2 sa nachádza sa v zateplenej tehlovej bytovke na vyvýšenom prízemí. Dispozícia: chodba, pekná kúpeľňa s rohovou vaňou, menšia kuchyňa, samostatná toaleta, dve väčšie izby – priechodné. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: - nová kuchynská linka, podlahu v izbách tvoria laminátové parkety, - okná sú plastové, vchodové dvere sú bezpečnostné, Jedna z izieb slúžila ako obývacia izba, druhá ako spálňa. Byt sa predáva aj s vybavením! Vykurovanie je centrálne, v obývacej izbe je klimatizácia. K bytu prislúchajú veľká murovaná pivnica. Možnosť okamžitého nasťahovania. Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: obchody, potraviny, škola, lekáreň. Blízkosť nemocnice, trhu, autobusovej a vlakovej stanice sú veľkou výhodou. Dobrá dostupnosť do centra mesta, veľké parkovisko. Výhodné aj ako investícia v prípade prenájmu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 64 900 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

64 900 €

64 900 €
Komárno

LEN U NÁS!!Na predaj stánok s rýchlym občerstvením  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj 2 roky prevádzkovaný stánok s rýchlym občerstvením. Materiál: drevokonštrukcia, základ je železný, zateplený, strecha je plechová Inžinierske siete: trojfázová el.prípojka (vlastná poistková skriňa), prípojka na kanalizáciu a na verejný vodovod Zariadenie je vyhovujúce hygienickým predpisom: drevené pulty, dvojrez+jednodrez-k obom sú namontované vodovodné batérie. Steny a podlahy sú umývateľné, teplú vodu zabezpečuje prietokový ohrievač. Nábytok (bez spotrebičov) je súčasťou tejto ponuky a predajnej ceny. Bezpečnosť zabezpečuje alarm DSC. Osvetlenie vnútorné aj vonkajšie je LEDkové, zvonka sa nachádza veľká reklamná tabuľa a z boku bezpečnostná skrinka na plynovú bombu. Stánok fungoval ako bufet na výrobu a predaj rýchleho občerstvenia a zmrzliny. Je premiestniteľný (odvoz zabezpečuje kupujúci), schválený RUZV. Pozemok nie je súčasťou predaja. Možnosť dokúpenia týchto spotrebičov:stroj na výrobu točenej zmrzliny(trojpákový),elektrický gril,3ks fritézy,nová kombinovaná chladnička s mrazničkou,chladiaci pult. Bližšie informácie a záujem o obhliadky volajte prosím 0905 989 948.

5 750 €

5 750 €
Komárno

Na predaj veľký pozemok v Radvani nad Dunajom  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom. - rozloha pozemku:12 856 m2 - rozmery pozemku: cca šírka 53 x dĺžka 257 m - zadná časť pozemku s prístupom na breh rieky Dunaj. - inžinierske siete vedú pred pozemkom ( okrem kanalizácie) -zadná časť pozemku je vhodná na pestovateľskú činnosť, rekreačné účely, agroturistiku. Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (20 km), kúpaliska Patince (6 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (29 km) Turisticky zaujímavá oblasť: cyklotrasa, v súčasnosti prebiehajúce staveb. práce na sprevádzkovanie kompy. Zaujímavá investičná príležitosť! Cena 198 625 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

198 625 €

198 625 €
Radvaň nad Dunajom

Ponúkame na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom, - rozloha pozemku: 4469 m2. - rozmery sú cca 17 m x 262 m - nachádza sa pri hlavnej ceste - z pozemku je prístup k brehu Dunaja. - pred pozemkom sú všetky IS ( bez kanalizácie), Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (20 km), kúpaliska Patince (6 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (29 km) Turisticky zaujímavá oblasť: cyklotrasa, v súčasnosti prebiehajúce staveb. práce na sprevádzkovanie kompy. Zaujímavá investičná príležitosť! Fotka pozemku je ilustračná! Cena: 95 000 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

95 000 €

95 000 €
Radvaň nad Dunajom

Výhodná ponuka ! Na predaj objekt v obci Zemianska Olča  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj výrobno - obchodný areál v Zemianskej Olči. Areál pozostáva z hlavnej výrobnej budovy o rozlohe cca 450 m2, obslužnej budovy a veľkého oplotené dvora. Celková rozloha pozemku vrátane budov je 2 740 m2. Hlavná budova pozostáva z : centrálnej výrobnej miestnosti, chladiacej miestnosti, viacerých skladových priestorov (niektoré obložené keramickými obkladačkami), vonkajšieho murovaného skladu o rozlohe 74 m2, technickej miestnosti, kotolne, dvoch šatní, dvoch umyvárni (aj so sprchami) - dámske a pánske a viacerých sociálnych zariadení. Na poschodí sa nachádza väčšia miestnosť vhodná ako kancelária s výhľadom na centrálny prízemný priestor. Vo dvore areálu je samostatná murovaná budova o rozlohe 135 m2. Pozostáva z väčšej klimatizovanej miestnosti (vhodnej ako vrátnica - predajňa tovaru) a predizby s umývadlom. Súčasťou budovy je veľká murovaná garáž vhodná aj pre dodávku. Inžinierske siete: obecný vodovod, vlastná studňa, veľká žumpa, elektrické vedenie (napojenie na neďalekú trafostanicu 80 -100 ampérov) a plynové vedenie. Vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol spolu s jedným náhradným kotlom napojeným na bojler. Okolo celého pozemku sa nachádza murovaný plot a dve prístupové cesty - vrátnica a vstupná brána Stavebný materiál: tehla. V budove, ktorá bola postavená v 60 -tych rokoch, naplno fungovala ešte v roku 2020. Ak hľadáte výrobno - komerčný objekt s úplným zázemím pre cca 20 zamestnancov neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 037 038 Aktuálna cena: 1 € Bližšie informácie v RK Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

 
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj komerčný priestor v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj výnimočný komerčný priestor v Komárne. Dispozícia: hlavná miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Rozloha: 30 m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Inžinierske siete: elektrické vedenie, kanalizácia, vodovod, zavedený je internet. Ohrev TÚV zabezpečuje elektrický bojler. Objekt je napojený na alarm. Stavebný materiál: tehla Podlahy : v hlavnej miestnosti laminátová podlaha, v kúpeľni keramická dlažba, veľké drevené okná je možné využiť ako výklad. Miestnosť na nachádza na prízemí novšieho polyfunkčného objektu v centre mesta na pešej zóne. Výborná strategická poloha. Dobrá dostupnosť. Vhodné ako kancelária, menší obchodný priestor, prípadne ako kozmetický salón, kaderníctvo. V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena 54 000. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

54 000 €

54 000 €
Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt v obci Zemianska Olča. Objekt pozostáva z pozemku a dvoch prepojených hospodárskych budov. Predná budova s veľkou garážovou bránou o celkovej rozlohe 557 m2 je vedená ako sklad a v súčasnosti sa aj využíva na skladové účely. Zadná budova sa v súčasnej dobe využíva na chov dobytka, možnosť využitia aj na skladové účely v zmysle LV. Budovy sa predávajú aj s priľahlým pozemkom a prístupovou cestou o celkovej rozlohe 2250 m2. Celková rozloha prepojených budov : 1 283 m2, pozemku: 2 250 m2. Spolu: 3 533 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia nakladacej váhy - 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 V prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

220 000 €

220 000 €
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj veľký komerčný objekt v Zemianskej Olči. Celková rozloha areálu je: 14 635 m2 V ponúkanom areály sa nachádza viacero objektov (nehnuteľností) so zastavanou plochou : 3 364 m2. Z toho: 4 veľké skladové priestory: spolu 2 455 m2 Mlyn so zastavanou plochou: 642 m2 Vrátnica: 32 m2 garáž o rozlohe: 20 m2 Sociálna budova: 235 m2 V súčasnosti sa areál využíva na skladové účely a živočíšnu výrobu. Súčasťou je starší 3 podlažný mlyn s funkčným elektrickým vedením, rozsiahlymi suterénnymi priestormi, kvalitnou tehlovou konštrukciou a masívnymi drevenými trámami, ktoré vystužujú jednotlivé podlažia v interiéry mlynu. Podlahová plocha nehnuteľností: 4 648 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), vlastná studňa, plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia váhy na nákladné vozidlá: 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 Cena: 753 702 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

753 702 €

753 702 €
Zemianska Olča