Ponuka nehnuteľností


Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom v Komárne  [31.1.2023]

Ponúkame na predaj 4 - izbový byt s balkónom v Komárne. - rozloha bytu: 82 m2 - byt sa nachádza na druhom poschodí bytového domu vo vyhľadávanej lokalite - dispozícia bytu: chodba, kuchyňa, 4 nepriechodné izby, komora, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta - podlahu v izbách tvoria pôvodné drevené parkety, k kuchyni a na chodbe linoleum, okná sú pôvodné - k bytu patrí tiež komora nachádzajú sa sa na medziposchodí - byt v je osobnom vlastníctve, LV bez ťarchy - veľkou výhodou je dispozícia - väčšia kuchyňa a 4 nepriechodné izby. - vhodné na prerobenie na nájomný byt - možnosť viacerých nájomníkov v jednotlivých izbách. - výhodné aj pre rodinu s viacerými deťmi - Ak hľadáte väčší byt alebo investične zaujímavú možnosť na prerobenie podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať. Cena: 87 800 EUR V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

87 800 €

87 800 €
Komárno

Ponúkame na predaj budovu v Čalovci pri Komárne  [5.10.2022]

Ponúkame Vám na predaj budovu v obci Čalovec 16 km od okresného mesta Komárno. Objekt pozostáva z jednej veľkej priestrannej miestnosti o rozlohe 70m2 . Rozloha pozemku pred objektom je 300 m2. Inžinierske siete: zavedená elektrina,plyn a voda sa nachádzajú pred pozemkom. Je tu široká možnosť využitia,vhodné využitie na skladové,podnikateľské účely,taktiež možnosť prerobenia nehnuteľnosti na obytné priestory. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.:0905 989 948 Cena 19 900 €,v prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

19 900 €

19 900 €
Čalovec

Ponúkame na prenájom komerčný priestor - Komárno  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v Komárne, v centre mesta. Celková podlahová plocha: 35 m2. Priestor aktuálne prechádza rekonštrukciou. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností oddelených sadrokartónovou stenou - v prípade vážneho záujmu je možné oddeľujúcu stenu odstrániť. Miestnosti sú svetlé, veľké okná ako aj moderné - úsporné stropné svietidlá zabezpečuje dostatočné osvetlenie miestností. Podlaha z PVC, v oboch miestnostiach sa nachádza umývadlo. Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako kancelária, ordinácia, kozmetický salón, kaderníctvo, cvič. centrum. .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte svetlý komerčný - kancelársky priestor v historickom centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať. V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte 0950 803 738 - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom podkrovný priestor v centre Komárna  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný priestor v centre mesta Komárno. Celková podlahová plocha: 30,4 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností Podlahu: PVC, v prednej miestnosti sa nachádza umývadlo Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako ordinácia, kancelária, kozmetický salón, kaderníctvo, .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte podkrovný komerčný priestor v centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738.

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom podkrovný priestor v centre  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom pekný podkrovný priestor v centre mesta Komárno. Celková podlahová plocha: 34 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností oddelených sadrokartónovou stenou. Miestnosti sú svetlé, klimatizácia zabezpečuje chladenie oboch miestností. Podlahu tvoria laminátové parkety, v oboch miestnostiach sa nachádza umývadlo. Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako kancelária, ordinácia, kozmetický salón, kaderníctvo, .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte svetlý komerčný priestor v historickom centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738.

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom veľký komerčný priestor - centrum  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom komerčný - prevádzkový priestor v Komárne, v centre mesta. Celková podlahová plocha ponúkaných priestorov je 60 m2. Skladá sa z veľkej miestnosti rozdelenej sadrokartónovou stenou na dva celky - stenu je v prípade záujmu možné odstrániť. Zadné miestnosti : odkladací priestor (kuchynka), samostatná toaleta, sprchový kút, technická miestnosť s výlevkou. Podlaha z PVC, osvetlenie zabezpečujú úsporné stropné svietidlá, okná s vnútornými žalúziami. Hlavná miestnosť je klimatizovaná, ponúkané priestory sa nachádzajú v uzavretom dvore, parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Široké možnosti využitia uvedeného priestoru. Vhodné ako kancelária, kozmetický salón, fitness centrum, ordinácia, umelecká dielňa, .... atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 400 Eur mesačne + réžia. Uvedený priestor vie majiteľ prispôsobiť požiadavkám klienta. V prípade ak hľadáte väčší, svetlý komerčný priestor v centre mesta Komárno so širokými možnosťami využitia neváhajte nás kontaktovať. V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte 0950 803 738 - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,

400 €

400 €
Komárno