Predaj nehnuteľností — celá ponuka


Veľký výrobný areál s rodinným domom na predaj  [8.9.2023]

Hľadáte zázemie pre rozbeh alebo rozšírenie Vášho podnikania? S výhradným poverení majiteľa ponúkame na predaj veľký výrobný areál s rodinným domov v Dulovciach. Celková rozloha nehnuteľnosti je 65 árov! Súčasťou ponúkaných nehnuteľností je: Rodinný dom o rozlohe 179 m2. Dispozícia: 5 izieb, predsieň, kúpeľňa, kuchyňa, toaleta. Dom je čiastočne podpivničený. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha je sedlová: škridla. Inžinierske siete: obecná voda, elektr. vedenie, plyn, vlastná žumpa, kopaná studňa na dvore. Dom má novšie drevené okná, inak je v pôvodnom stave, veľký potenciál na úpravu pre potreby nového majiteľa areálu, resp. ako bývanie pre zamestnancov. Na dvore je ešte murovaná garáž s montážnou jamou, za domom sa nachádza prístavba s dielňou, skladom, garážou a bývalou kotolňou o celkovej rozlohe 124 m2 Za rodinným domom sa nachádzajú výrobné priestory – dielne, kompletizačná dielna, prístrešok, kotolňa. Celková rozloha dielní: 256 m2, 459 m2, 748 m2, 758 m2 a 800 m2. Budovy ešte pred dvoma rokmi slúžili na výrobné účely na spracovanie dreva. Rok výstavby areálu: 1992 -2001. Budovy boli účelne navrhnuté a prispôsobené na slotársku výroby. Osvetlenie objektov zabezpečovali neónové svietidlá, ako aj svetlíky nachádzajúce sa v strope hál. Vykurovanie objektov zabezpečovali kotle na tuhé palivo (kúrilo sa zbytkovým drevom – rezivom) napojené na radiátory. K rodinnému domu ako aj k výrobnému areálu máme k dispozícii nové znalecké posudky z roku 2023, ako aj výkresy, pôdorysy, stavebné povolenia a kolaudačné rozhodnutia. V prípade záujmu možnosť dokúpenia ďalších objektov a pozemkov a vytvorenie 2 hektárového výrobného areálu. Treba vidieť! Objekt a rodinný dom sa nachádzajú v ulici s dobrou dostupnosťou, prístup k areálu z dvoch ulíc je výhodou. Obec Dulovce má dobrú občiansku vybavenosť (deväťročná škola, lekár, potraviny, obchody, futbalový štadión, amfiteáter,...). Dopravná dostupnosť: Napojenie na hlavnú cestu v Hurbanove vedúcu do Nových Zámkov alebo Komárna 11 km, napojenie na R1 pri Nitre 53 km. Vzdialenosť do okresného mesta Komárno 18 km, Štúrovo 38 km Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte prosím 0950 803 738 Cena: 160 000 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát ) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

160 000 €

160 000 €
Dulovce

Ponúkame na predaj peknú chatu so záhradou  [5.9.2023]

Ponúkame na predaj peknú chatku s udržiavanou záhradou pri Komárne Chata s úžitkovou plochou 50 m2 má súpisné číslo a nachádza sa v pokojnej záhradkárskej oblasti Stará tehelňa (1 km od Komárna) a ponúka možnosť celoročného bývania. Pozostáva zo spodnej izby s kuchynskou linkou, kúpeľne s vaňou a toaletou, podkrovnej izby s balkónom, terasy a veľkej pivnice: - spodná izba s kuchynskou linkou, kombinovaným sporákom, mikrovlnnou rúrou a poličkovou skriňou. - kúpeľňa s novou sanitou a obkladačkami, vaňou, toaletou a elektrickým bojlerom, ktorý zabezpečuje ohrev vody. - v podkrovný je manželská posteľ a roldorová šatníková skriňa Záhrada s chatkou sa predáva aj so zariadením. Zo zadnej časti má veľkú terasu (20 m2) s dreveným prístreškom, ktorý má rovnako ako chatka kovovú strechu. V pivnici sa nachádza čerpadlo napojené na studňu. Sú tu dobré klimatické podmienky na uskladnenie zeleniny a ovocia. V prípade záujmu je tu možnosť vytvorenia ďalšej izby. Stavebný materiál: Drevo - zateplený prevodom (polystyrén 7 cm), strecha je zateplená minerálnou vatou. Pozemok je upravený, vhodný na rekreáciu ako aj na pestovateľskú činnosť. Rozloha pozemku: 255 m2, podlahová plocha chatky vrátane podkrovia: 50 m2. V prípade ak hľadáte upravenú záhradu s možnosťou využitia na bývanie ako aj na rekreačné účely neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0950 803 738 Cena: 54 000 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

54 000 €

54 000 €
Komárno

Na predaj dom vo Veľkých Kosihách  [3.9.2023]

Z poverenia majiteľa ponúkame menší rodinný dom v obci Veľké Kosihy. Rozloha domu: 64 m2 Celková rozloha pozemku : 720 m2. Dispozícia domu : chodba, 2 samostatné izby, veľká stredová miestnosť- kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa s vaňou a komora. K ponúkanej nehnuteľnosti patria murované vedľajšie budovy a letná kuchyňa.Dom sa predáva so zariadením. Dom je drevený,zvonka zateplený a zvnútra steny sú sadrokartónové.Okno v obývačke a vchodové dvere sú plastové,ostatné okná na nehnuteľnosti sú pôvodné drevené. Inžinierske siete: vlastná žumpa, obecná voda, plyn, elektr. vedenie,vŕtaná studňa.Vykurovanie zabezpečujú gamatky, ohrev TÚV elektrický bojler. Na pozemku okrem vedľajších budov sú ovocné stromy. Rodinný dom sa nachádza na dobrom mieste s bezproblémovými susedmi, dobrá dostupnosť. Dobrá poloha a dostupnosť: 18 km od mesta Veľký Meder s termálnym kúpaliskom, 88 km od Bratislavy Obec s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: škola, potraviny, lekári, obchody, pošťa. Cena: 37 500 EUR,v prípade rýchleho jednania dohoda možná. V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

37 500 €

37 500 €
Veľké Kosihy

Garsónka s balkónom na predaj  [25.8.2023]

Ponúkame na predaj garsónku s balkónom - Komárno - garsónka s rozlohou 27 m2 sa nachádza na 3. poschodí zateplenej bytovky s výťahom na 7. sídlisku - prešla kompletnou rekonštrukciou - nové podlahy, zmodernizovaná kúpeľňa s vaňou, plastové okno so žalúziami - k dispozícii je aj so zariadením: novšia kuchynská linka so spotrebičmi- elektrický sporák, práčka, nábytok je v cene - ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler - nízke režijné náklady. Ku garsónke patrí aj jedna pivnica. - v súčasnosti je prenajatá - vhodné aj ako investícia - bytový dom tiež prešiel rekonštrukciou, v okolí sa nachádza všetka občianska vybavenosť, parkovanie je verejné Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte prosím 0950 803 738 Cena: 52 900,- EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie

52 900 €

52 900 €
Komárno

Garsónka v Komárne na predaj  [25.8.2023]

Ponúkame na predaj garsónku v Komárne - garsónka s rozlohou 21 m2 sa nachádza na 7. sídlisku na Dunajskom nábreží v Komárne, - dispozícia : vstupná chodba s kuchynkou, kúpeľňa, izba, toaleta, - nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou - vynovená kúpeľňa so sprchovým kútom, nová kuch. linka, nové rozvody, - plastové okno so žalúziami, vchodové dvere sú bezpečnostné, - k bytu patrí aj pivnica, zavedený je optický internet a káblová televízia, - byt sa predávaj aj so zariadením a nábytkom, - bytový dom prešiel tiež rekonštrukciou, oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou, parkovanie je verejné Pre bližšie informácie a záujem o obhliadku volajte prosím 0950 803 738 Cena: 43 900 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

43 900 €

43 900 €
Komárno

Na predaj rodinný dom v Komárne - širšie centrum  [2.8.2023]

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre Komárna. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na Špitálske ulici na začiatku VI. sídliska, no zároveň blízko k centru mesta. V blízkosti sa nachádza pošta, obchody, škola, škôlka, kaviarne, reštaurácie, vodárenská veža s detským ihriskom a outdoorovým fitness centrom. Dobrá dostupnosť na autobusovú a železničnú stanicu ako aj do centra mesta. K rodinnému domu o rozlohe 213 m2 patrí aj dvor: spolu 493 m2 Dom je v súčasnosti rozdelení na 2 časti, ktoré sú v tvare písmena L. Dispozícia: Predná časť: 2 veľké priechodné izby s oknami orientovanými na ulicu, kuchyňa, špajza, kúpeľna a s vaňou a predizba Zadná časť: veľká veranda, spojovacia chodbička, kúpeľňa, 2 veľké priechodné izby, kuchyňa, špajza a menšia zadná izba V zadnej časti sa nachádza ešte Komora - dieľňa z ktorej sa vchádza do veľkej zadnej pivnice, ako aj na strechu. Dom bol prerobený na 2 generačné bývanie, možnosť prepojenia po otvorení zabudovaných spojovacích dverí. Nehnuteľnosť s vyše 100 ročnou históriou, výhodou je lokalita aj pozemok. Pamiatková zóna. Stavebný materiál: pálená tehla (60 cm hrubé múry), strecha je sedlová - škridla. Podlahu tvorí drevená palubovka, okná sú pôvodné - drevenné. Dom je v súčastnosti obývaný, vzhľadom na dlhšiu dobu bez obnovy interiéru ja exteriéru vyžaduje komplexnú rekonštrukciu. Výhodou je vstup do dvora autom, a možnosť parkovania vo dvore, resp. v provizórnej garáži - dielni nachádzajúcej sa z druhej strany murovaného plota. Nehnuteľnosť je napojená na: mestskú vodu, kanalizáciu, elektr. vedenie. Kúrenie zabezpečoval aj plynový kotol - plyn je dočasne odpojený. V prípade ak Vás spomínaná nehnuteľnosť oslovila a máte záujem o bližšie informácie a o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 145 000 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

145 000 €

145 000 €
Komárno

Na predaj vidiecky dom pri Vrbovej nad Váhom  [28.7.2023]

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj tradičný vidiecky dom v pôvodnom stave v krásnom av kľudnom prostredí pri obci Vrbová nad Váhom časť Zlatá Osada na juhu Slovenska. Dom bol postavený v roku 1930. Rozloha pozemku 1 710 m2,obytná plocha s vedľajšími budovami je 208 m2. Dispozícia domu: svetlá predsieň-veranda, 3 priestranné izby,veľká kuchyňa,špajza,kúpeľňa s vaňou a toaletou. Na pozemku sa nachádza: pivnica, žumpa,studňa,zadnej časti domu garáž,je vysadený ovocnými stromami. Inžinierske siete: elektrina 220/380V,obecný vodovod. Nevyhnutnosť vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Výhody:pri v prírodnej rezervácii Listové jazero,blízko pohraničného mesta Komárna -15,6 km a 15,5 km od Kolárova,taktiež možnosť rozsiahleho využitia-rekreačného aj pestovateľského. Ak existujú vidiecke lokality v tichej južného Slovenska,ktorý si môžete upraviť podľa svojich predstáv tak nás viete nájsť na tel.číslo: 0905 989 948 Cena: 52 500 Eur Cena je vrátane provízií a sú v nej zisťované všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme Vám potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Odpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastných práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenie, legalizácia stavieb

52 500 €

52 500 €
Vrbová nad Váhom

Exkluzívne ponúkame rodinný dom v Búči  [27.7.2023]

Hľadáte rodinný dom, do ktorého sa stačí nasťahovať? Exkluzívne ponúkame na predaj , pekný kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Búči. Ponúkaná nehnuteľnosť stojí na 16 árovom pozemku. Rozloha obytnej plochy domu je 96 m2. Súčasťou ponúkanej nehnuteľnosti je tiež garáž, zadná hospodárska budova,pivnica a záhrada. Dispozícia domu: predsieň, kuchyňa, 2 veľké samostatné - nepriechodné izby, kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom a toaletou. Nehnuteľnosť prešla rozsiahlou rekonštrukciou: - dom bol zateplený zvonka aj zvnútra,boli kompletne vymenené elektrické,vodovodné vedenia,taktiež celá strešná krytina, okná na plastové,nové interiérové dvere. - podlahu v izbách tvoria laminátové parkety, v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni je keramická dlažba. - v kuchyni je na mieru vyrobená nová kuchynská linka Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: - elektrické vedenie 230 / 380 V, mestská voda,studňa, žumpa,plynová prípojka je pred domom,sú predpripravené rozvody na kúrenie klimatizáciou,zavedený optický internet. Ohrev TÚV zabezpečuje elektrický kotol. Nízke režijné náklady sú veľkou výhodou! Obec s dobrou občianskou vybavenosťou: škola,škôlka,pošta,obchody... V prípade ak hľadáte pekný rodinný dom v tichej obci na juhu Slovenska neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0905 989 948 Nehnuteľnosť je bez ťarchy! Cena: 105 000 Eur Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

105 000 €

105 000 €
Búč

Ponúkame na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom  [26.7.2023]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom, - rozloha pozemku: 1441 m2. Dĺžka pozemku: 115 m2 - pozemok je na LV vedený ako záhrada, a nachádza sa pri brehu rieky Dunaj - rovinatý, svetlý, možnosť využitia na rekreačné účely. Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (20 km), kúpaliska Patince (6 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (29 km) Turisticky zaujímavá oblasť: cyklotrasa, sprevádzkovaná bola kompa neďaleko od pozemku. Fotka pozemku je ilustračná! Cena: 15 000 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

15 000 €

15 000 €
Radvaň nad Dunajom

Na predaj rodinný dom v Štúrovej  [25.7.2023]

Iba u nás !!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v Štúrovej - okrajová časť obce Okoličná na Ostrove, nehnuteľnosť sa nachádza 21 km od Komárna a 19 km od Veľkého Medera, blízko od hlavnej cesty Komárno - Bratislava Rodinný dom: Stavebný materiál: tehla Strecha: škridlová Stav : Pôvodný, zachovalý. Podlahová plocha domu s vedľajšími miestnosťami je 220 m2,celková rozloha pozemku aj s domom je 2198 m2. Dispozícia domu: 3 izby (2 veľké a 1 menšia), predizba, kuchyňa,špajza, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.Vzadnej časti domu sa nachádzajú 2 väčšie vedľajšie miestnosti a 1 menšia. Inžinierske siete: elektrina (220 V/ 380 V), vodovod (voda z Komárna), plynové kúrenie - gamatky , 1 x studňa, vlastná žumpa. Vhodné na pestovateľskú činnosť alebo chov hospodárskych zvierat. V prípade ak hľadáte väčší dom s dobrou dostupnosťou a veľkým pozemkom neváhajte nás kontaktovať: 0905 989 948. Cena: 55 000 €. V prípade vážneho záujmu Dohoda možná! Bližšie info. v RK. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. - odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek - zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod v lastníckych práv, - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

55 000 €

55 000 €
Komárno