Ponuka nehnuteľností


Ponúkame na predaj prerobený 1 izbový byt v Komárne  [14.7.2023]

Výnimočná ponuka -prerobený 1 izbový byt na predaj v Komárne Výhodná lokalita, nízke režijné náklady!!! Stredová zóna, 1 poschodie! Byt o rozlohe 33 m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7. sídlisku v Komárne. Pozostáva z chodbičky, samostatnej kuchyne, izby a kúpeľne prepojenej s toaletou. K bytu prislúcha aj pivnica a samostatná špajza na medziposchodí. Cena je za byt po rekonštrukcii, v rámci ktorej bude: - vymurovaná kúpeľňa a toaleta s novými obkladačkami a sprchovým kútom - foto v inzeráte - nové plávajúce podlahy, stierka, maľovka , sadrokartónový strop z bodovým osvetlením, nová kuchynská linka. - nové radiátory, plastové okná, nové rozvody vody a nové el. vedenie. - nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere Garsónka bude prakticky zariadená nábytkom. V kuchyni bude tiež zabudovaná chladnička, súčasťou vybavenia bude nová práčka. Možnosť obhliadky už teraz, v prípade záujmu prispôsobenie rekonštrukcie požiadavkám klienta - na kľúč! Oblasť s veľmi dobrou dobrou občianskou vybavenosťou -blízkosť škôlky, potravín, školy plavárne, polikliniky. Dobrá dostupnosť do centra mesta, ako aj na autobusovú a železničnú stanicu! Byt je bez ťarchy, po prerábke vhodný aj ako investícia - na prenájom. Nízke režijné náklady sú výhodou. V prípade záujmu vieme zabezpečiť prenájom zariadeného bytu. Cena: 66 490,- Eur. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku nehnuteľnosti nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

66 490 €

66 490 €
Komárno

Exkluzívne ponúkame rod.dom v Dedine Mládeže  [14.7.2023]

Exkluzívne ponúkame 3 izbový rodinný dom v Dedine Mládeže - v tichej dedinke pri Kolárove. Rozloha domu: 108 m2 Celková rozloha pozemku : 500 m2. Dispozícia domu : chodba, 3 samostatné izby (z toho dve otočené smerom na ulicu), kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou,šatník, komora. K ponúkanej nehnuteľnosti patrí tiež murovaná garáž ako aj murovaná hospodárska budova . Stavebný materiál je pálená tehla, strecha-škridľa, okná sú plastové. V dome bolo vymenené elektrické vedenie a je celý zateplený. Podlahy sú kombinácia laminátovej podlahy a keramickej dlažby, Inžinierske siete: obecná voda, plyn, elektr. vedenie,kanalizácia. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol, ohrev TÚV elektrický bojler. Rodinný dom sa nachádza na dobrom mieste s bezproblémovými susedmi,je kúpou ihneď voľný a obývateľný. Výborná poloha a dostupnosť: 5,4 km od mesta Kolárovo, 26 km od Šale. Cena: 85 000 EUR,uprednostňujeme hotovostných klientov V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

85 000 €

85 000 €
Dedina Mládeže

Na prenájom garáž v Komárne – ul. Malá Jarková  [12.7.2023]

Na prenájom garáž v Komárne – ul. Malá Jarková - exkluzívne ponúkame na prenájom garáž v Komárne - Malá Jarková - veľkosť garáže: 18 m2. - garáž na vyhľadávanom mieste v lokalite s dobrými majiteľmi - dobrý technický stav, garáž je suchá, bola obnovená: nová maľovka, zabezpečené vnútorné osvetlenie - montážna jama vhodná na uskladnenie vecí a potravín - dlhodobý nájom, len pre vážnych záujemcov Cena: 90 €/ mesiac V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte: 0950 803 738

90 €

90 €
Komárno

Komerčný priestor v centre mesta Komárno na prenájom  [10.7.2023]

Exkluzívne ponúkame na prenájom komerčný - kancelársky priestor v Komárne, v centre mesta. Celková podlahová plocha: 23 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností oddelených sadrokartónovou stenou - v prípade vážneho záujmu je možné stenu odstrániť. Miestnosti sú svetlé, okná sú smerované na ulicu s parkoviskom Podlaha z PVC, osvetlenie zabezpečujú úsporné stropné svietidlá, okná s vnútornými žalúziami. V oboch miestnostiach sa nachádza umývadlo. Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. V priestore bol naposledy kozmetický salón. Vhodné ako kancelária, kozmetický salón, kaderníctvo, ordinácia, ... atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte svetlý komerčný - kancelársky priestor v historickom centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať. V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte 0950 803 738 - bezproblémová príprava nájomnej zmluvy, - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,

220 €

220 €
Komárno

Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v Komárne  [3.7.2023]

Ponúkame na predaj investičný 1 izbový byt v Komárne: - rozloha bytu je 33 m2, nachádza sa na 2.poschodí zatepleného obytného domu - prešiel kompletnou rekonštrukciou "od podláh až po stropy": nové podlahy, stierky, elektrické rozvody, lampy a osvetlenie, interiérové a bezpečnostné vchodové dvere, nová kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom - k bytu prináleží aj odkladacia miestnosť na spoločnej chodbe - vchod je čistý a tichý, pred bytovým domom je veľa zelene - v cene je zahrnuté komplet zariadenie a internet - nadčasové prevedenie prerábky a úplná rekonštrukcia umožní novému majiteľovi okamžité nasťahovanie sa a bývanie bez akýchkoľvek ďalších investícií! Výborná poloha a super stav bytu sú veľkým plusom tejto nehnuteľnosti! Pre bližšie informácie a záujem o obhliadky volajte prosím na tel.č.: 0905 989 948 Cena: 65 000 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

65 000 €

65 000 €
Komárno

Garáž na predaj v Komárne  [29.6.2023]

Ponúkame na predaj garáž v blízkosti ul. Práce – Veľký rad. - predáva sa garáž s pozemkom, zastavaná plocha garáže je 18 m2 - pred samotnou garážou je vybetónovaná plocha na státie vozidla - pozemok pod objektom je vysporiadaný - je súčasťou predaja - garáž je v dobrom technickom stave, má súpisné číslo - v súčasnosti je v garáži nájomník, ktorý platí nájom vo výške 80,- EUR, vhodné aj ako investícia! Cena: 20 500 € V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

20 500 €

20 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v Komárne  [28.6.2023]

Výnimočná ponuka! Veľký 3 izbový byt s jedným balkónom a jednou lodžiou na predaj Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu veľký 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite? V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj byt o rozlohe 80,5 m2 Nachádzajúci sa na 7. sídlisku v Komárne, ideálne poschodie, dobrí susedia. Dispozícia: veľká predsieň, 3 veľké nepriechodné izby, veľká kuchyňa, špajza, kúpeľna s vaňou, samostatná toaleta. K bytu patrí priestranný balkón a lodžia, ako aj jeden pivničný priestor Nehnuteľnosť prešla rozsiahlejšou rekonštrukciou: - okná v byte boli vymenené za plastové, vonkajšie žalúzie, bezpečnostné vchodové dvere z dreva - podlahu v dvoch izbách tvoria vynovené a nalakované drevené parkety, v jednej izbe je laminátová podlaha, - na chodbe, v kúpeľni a kuchyni je keramická dlažba Pokojná lokalita, ideálne poschodie, stredová zóna, nízke náklady, dobrí susedia. Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: interaktívne detské ihrisko, obchody, potraviny, lekári, škola, škôlka, plaváreň. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 95 000,-€ Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

95 000 €

95 000 €
Komárno

Rodinný dom pri centre mesta Komárno na predaj  [28.6.2023]

Páčilo by sa Vám bývať v dome kúsok od centra Komárna, no v tichej uličke? V takom prípade by tento dom mohol byť tou správnou voľbou. K rodinnému domu o rozlohe 146 m2 patrí aj upravený dvor: spolu 278 m2 Dispozícia domu: Veľká vstupná chodba, predsieň, 2 veľké izby (obývacia izba a spálňa), kúpeľňa s vaňou a sprchovým boxom, kuchyňa, zimná záhrada, samostatné WC, menšia kotolňa a murovaná prístavba – sklad so vstupom z dvora. Dom prešiel rozsiahlou, no citlivou rekonštrukciou, vďaka čomu si zachoval osobité čaro a príjemný pocit domova. Väčšina rekonštrukčných prác prebehla v roku 2009: Budova postavená z pálených tehál bola zateplená, strecha opravená - nová škridlová strecha, nový bleskozvod, na streche sú 2 solárne panely. Boli osadené nové Eurookná s dvojsklom ako aj kvalitné drevené vchodové dvere, pôvodné interiérové dvojkrídlové dvere boli renovované. Nové rozvody: vymenená prípojka na kanalizáciu, vymenené boli rozvody vody, plynu ako aj nové elektr. vedenie. Pôvodná podlaha bola nahradená novou: nová betónová vrstva, podlahové kúrenie, v izbách laminátové parkety, inde keramická dlažba. Steny a strop boli upravené, a pokryté sadrokartónom. V spálni sa nachádza klimatizácia. Kúrenie ohrev TÚV zabezpečuje kondenzačný plynový kotol značky Lieber. V izbách sú radiátory. V dvoch izbách, kúpeľni a kuchyni je aj podlahové kúrenie. V prístavbe sa nachádza 300 litrový zásobník teplej vody, na streche sú dva solárne kolektory. Na záhradu sa vychádza zo zasklenej zimnej záhrady, pričom sklenené dvere a okná majú hliníkové rámy a izolačné dvojsklo. V prípade ak Vás spomínaná nehnuteľnosť oslovila kontaktujte nás na čísle: 0950 803 738 Cena : 195 000 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

195 000 €

195 000 €
Komárno

Výhodná ponuka! Exkluzívne ponúkame pekný 3 izb. byt v Komárne  [19.6.2023]

Exkluzívne ponúkame na predaj pekný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Komárne na 4 poschodí zatepleného obytného domu s 70 m2 podlahovou plochou. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou od podláh až po stropy a taktiež bola zmenená dispozícia bytu. - dispozícia: predsieň,kuchyňa,obývaca izba, 2 nepriechodné izby, kúpelňa s vaňou,samostatná toaleta,špajza,šatník - susedia sú tichí, parkovanie pri dome bezproblémové - v okolí bytového domu sú obchody,pošta,nemocnica,blízkosť do centra mesta Nový majiteľ tu nájde komfortné bývanie bez ďalších nákladov na rekonštrukcie. Cena: 93 000 Eur Pre bližšie informácie a obhliadky volajte prosím 0905 989 948. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária zabezpečuje v rámci provízie všetky potrebné úkony k bezproblémovému prevodu vlasníckych na nového majiteľa, pre nás je samozrejmé prepísanie všetkých energií ihneď po odovzdaní nehnuteľnosti novému majiteľovi, kompletne zabezpečíme financovanie kúpy nehnuteĺnosti - vybavíme za Vás všetko od znaleckého posudku až po poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou. V prípade potreby vieme zabezpečiť vypratanie nehnuteľnosti a presťahovanie nábytku, taktiež vystaviť ,,potvrdenie o trhovej ceny nehnuteľnosti ,, potrebné pri dedičskom konaní.

93 000 €

93 000 €
Komárno

AKCIA! Prerobený 3 izbový byt na predaj v Komárne  [16.6.2023]

Ponúkame na predaj pekný svetlý 3 - izbový byt s dvomi loggiami v Komárne. Byt o rozlohe 67 m2 sa nachádza v zateplenej bytovke blízko od centra mesta. Dispozícia bytu : chodba, 3 nepriechodné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, šatník. Byt prešiel precíznou a rozsiahlou rekonštrukciou: - nové rozvody, nové elektrické vedenie, nová rozvodná skriňa, - laminátové parkety v izbách, keramická dlažba v kúpeľni a na toalete, - nové stierky a maľovka, sádrokartónové stropy so zabudovaným bodovým osvetlením, - kvalitná na mieru vyrobená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: zabudovaná umývačka riadu a elektrická varná doska značky Candy, pračka a zabudovaná chladnička s mrazničkou značky Whirpool, kameninový dres, elektrická rúra na pečenie a digestor vedúci do komína. - nové radiátory s termostatickými hlavicami, v izbách sú nové interiérové dvere so zárubňami, nové bezpečnostné vchodové dvere - z obývacej izby a kuchyne sa vychádza na dve priestranné loggie, k bytu patrí tiež väčšia murovaná pivnica a špajza. Dobrá lokalita - obchody, obchodné domy, nemocnica, zdravotné centrum, dobrá dostupnosť do mesta, ako aj na železničnú a autobusovú stanicu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: zateplenie, nové stupačky. V prípade ak hľadáte pekný 3 - izbový byt bez nutnosti ďalších investícií neváhajte nás kontaktovať na t. čísle: 0950 803 738 Cena: 104 900 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

104 900 €

104 900 €
Komárno